Друк банерів

Завдяки широкоформатному друку, такий поліграфічний матеріал як банер, є найбільш універсальним засобом донесення інформації. Великий формат і точний посил такої зовнішньої реклами охоплює велику аудиторію, отже варто очікувати велику віддачу і зростання інтересу публіки до вашого продукту або послуги.

Терміновий друк банерів на сучасному обладнанні передбачає якісне зображення, оперативність роботи і доступність подібного роду друкованої продукції. Дані параметри формує правильне ставлення замовника до виконавця, крім них, компанія Bee Print відрізняється і іншими перевагами:

 • Інформаційний супровід клієнта на всіх етапах виробництва. Ми допоможемо визначитися з типом друку і матеріалами, завжди йдемо на зустріч у фінансових питаннях, зробимо дизайн.
 • Професійний підхід до роботи на виробництві. Ми стежимо за справністю обладнання - ви отримаєте банер найвищої якості, стійкий до ультрафіолету, механічних пошкоджень і негоди.
 • Своєчасне виконання всіх поставлених завдань. Ми друкуємо в обумовлені терміни і ніколи не підводимо своїх партнерів.

Друк банерів будь-якого формату-наша сильна сторона. Багаторічний досвід роботи з такого роду продукцією дозволяє нам робити кожен проект швидко і ефективно. Індивідуальний підхід до клієнта створює міцні партнерські відносини, побудовані на взаємній повазі і впевненості один в одному. Завжди раді допомогти вам з печаткою!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярные услуги

  Друк банерів в Києві

  Як то кажуть, помічають перших! Тому від якості реклами завжди залежить багато чого. Широкоформатний друк – це кращий спосіб створення різних банерів, рекламних вивісок, інформаційних стендів і т.д.

  Що представляє собою широкоформатний друк

  Це один з різновидів поліграфічних послуг. Широкоформатний друк дозволяє створювати великі і якісні зображення, які найчастіше використовуються в рекламних цілях.

  Завдяки сучасним технологіям картинка виходить чіткою, яскравою і привабливою, тому це ідеальний варіант для рекламних банерів.

  Виділяють основні типи широкоформатної друкованої реклами:

  • на банері або банерній тканині;
  • на плівці;
  • на ПВХ.
  • друк на плівці Oracal.

  Використовувати надруковані зображення можна як у рекламних цілях, так і для прикраси інтер’єру. Практично безмежні можливості широкоформатного друку дозволяють з легкістю реалізувати будь-який творчий задум.

  Важливо відзначити, що в залежності від умов, де буде використовуватися роздруковане зображення, необхідно підбирати певний розмір. Так, наприклад, фотографічна якість 720/1440 dpi використовується для зображень, які розташовуються поблизу людського погляду (оформлення інтер’єру, реклама в транспорті, вивіски, стенди).

  У свою чергу, для зовнішнього застосування використовують друк з якістю 360 dpi (ПВХ, банери, афіші, білборди і т.д.).

  Чому у нас вигідно замовляти широкоформатний друк

  Наша поліграфія працює тільки на сучасному, високоякісному обладнанні. Для широкоформатного друку ми застосовуємо спеціальний принтер, що дозволяє створювати зображення в потрібному форматі. Також ми використовуємо спеціальні чорнила (сольвентні і екосольвентні), призначені безпосередньо для повнокольорового друку подібної продукції.

  Наші переваги:

  • оперативне виготовлення замовлення;
  • використання тільки якісних і сучасних матеріалів;
  • гарантія якості на всю друковану продукцію;
  • допомога кваліфікованих консультантів;
  • лояльна цінова політика.

  Звернувшись в нашу поліграфію, ви отримаєте повний цикл послуг. Наші консультанти будуть раді вам допомогти. Вони дадуть відповідь на будь-які ваші питання, а також нададуть свої грамотні поради. Ви можете бути впевнені – ваша банерна продукція вийде саме такою, якою ви її собі уявляли.

  Оперативна поліграфія Bee Print – ваш надійний партнер!

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x