Друк блокнотів

Блокноти, мабуть, один з найбільш затребуваних споживачами видів паперової канцелярії. Це – ефективний маркетинговий інструмент, який може зіграти важливу роль у вирішенні проблеми просування бренду. Досить створити блокноти, що відрізняються високою якістю виготовлення і несуть на собі елементи брендування фірми. Печаттю блокнотів в Києві займаються багато друкарень, але далеко не всі з них надають весь спектр послуг з виготовлення цих виробів. Для того щоб не помилитися у виборі виробника слід знати, які види блокнотів бувають і який з них підійде саме вам.

Заказать онлайн Бесплатная консультация

Заповніть для прорахунку вартості

  Наши преимущества

  Примеры работ

  Популярные услуги

  Види блокнотів на замовлення

  У більшості випадків основні відмінності між різними видами друкованої продукції даної категорії полягають в кількості листів, форматі книжечки і типі кріплення сторінок між собою. Так, виділяють блокноти:

  • на пружині;
  • зшиті на нитці;
  • з клейової складанням на термобіндері;
  • з твердою обкладинкою на пружині;
  • в твердій книжковій палітурці.

  Зовнішні листи (обкладинка) можуть бути як твердими, так і м’якими. Їх виготовляють з щільного картону, прозорої або кольорової пластикової плівки, прикрашають принтами або роблять однотонними. При виборі варіанту орієнтуватися слід на потреби цільової аудиторії і власні побажання.

  Внутрішні листи блокнота виготовляються з якісної щільного паперу. Вони можуть бути без зображень, з розліновкою, виконані в форматі зошита або щоденника. Для підвищення ефективності реклами на обкладинку або листи блокнота наноситься зображення або текст, що мають відношення до бренду (логотип, назву, емблему, слоган і ін.).

  Друк блокнотів різного формату в Україні

  Виготовлення красивих надійних блокнотів – один з напрямків діяльності компанії Bee Print. У нашому інтернет-магазині ви знайдете поліграфічну продукцію в самих різних варіантах виконання. Співробітники компанії подбають про те, щоб готові канцтовари відповідали своєї мети – виглядали гідно і несли в аудиторію інформацію про замовника.

  На сайті ви можете підібрати оптимальний формат друку блокнотів, тон для оформлення, дизайн із запропонованих нами або ж запропонувати свій для виконання на замовлення. Орієнтовна вартість друку блокнотів вказана в таблиці з цінами.

  Чому саме блокноти варто вибрати в якості інструменту просування бренду? Цю продукцію зручно презентувати на різних заходах як окремий елемент або в комплекті з іншою рекламою – листівками, флаєрами, ручками. Часто на конференціях, семінарах блокноти надаються кожному учасникові – і це теж шанс розповісти про себе, адже такий презент виявиться корисним і далеко не одноразовим.

  Використання блокнотів в бізнесі не замінюється гаджетами. У паперових носіях зручно залишати замітки, робити начерки креслень, схем, складати плани, структурувати робочий розклад. У кожної людини повинен бути красивий і зручний блокнот. А яким його бачите ви – вибирайте. У нас можна замовити виготовлення продукції з різних серій. Для отримання детальної інформації зв’яжіться з консультантом магазину за вказаними контактними даними.

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x