Друк креслень

Послуга друку креслень широко затребувана представниками самих різних сфер діяльності. Це – співробітники та студенти технічних ВНЗ, персонал конструкторських бюро, представники дизайнерського і архітектурного бізнесу, галузі будівництва, геодезії та ін. За допомогою професійної роздруківки широкоформатних креслень можна отримати максимально ефективний результат – якісний малюнок на тонкому креслярському папері, кальці, ватмані з супроводжуючими написами , виносками, вірним масштабуванням і врахованими іншими деталями, важливість яких для представників технічних професій незаперечна. Робота з Bee Print принесе вам масу вражень і ви будете задоволені кінцевим результатом. Наші фахівці завжди прийдуть на допомогу у вирішенні будь-яких, навіть найважчих питань і завдань. Ми працюємо оперативно і з ентузіазмом!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк креслень в Києві здійснюється друкарнею Bee Print. Роботу по перенесенню зображень з цифрового в друкований формат виконують справжні професіонали своєї справи – співробітники компанії, що мають великий досвід вирішення проблем різного рівня складності, які майстерно управляються з самої різної сучасною технікою. Завдяки професіоналізму персоналу Bee Print картинка в роздрукованому вигляді має цілий ряд переваг:

  • чітке промальовування всіх ліній;
  • дотримання масштабу і розміру креслення;
  • точна передача колірних рішень;
  • друк можливий з ісходника, представленого в різних форматах.

  Ми вирішуємо завдання різного типу, включаючи тиражування креслень, перенесення зображень на різні види носіїв, допомога редактора та ін.

  Роздруківка креслень в Bee Print – це:

  • завжди висока якість виконання і повна відповідність результату ісходнику на електронному носії;
  • висока швидкість виконання роботи і суворе дотримання обумовлених термінів;
  • друк на папері різного типу в залежності від вимог замовника;
  • допомога консультантів у виборі типу друку, розмірів і формату аркуша;
  • прийнятні ціни на всі види послуг.

  Широкоформатний друк може бути виконаний із зазначенням найдрібніших подробиць (в тому числі використанням позначень, виносок).

  Друк будь-яких видів креслень: особливості послуги

  При роздруківці практично будь-яких креслень в поліграфії результат представлений малюнком в лініях, який розроблений в програмі AutoCad, KOMPAS (КОМПАС), VISIO, CorelDRAW а потім переведений в PDF. Такий підхід дозволяє не завищувати вартість послуг і робить креслення досить дешевим продуктом. Низька вартість обумовлена ​​використанням невеликої кількості фарби для друку.

  Креслення може містити картинки або заливки – в такому випадку вартість роздруківки вважається з урахуванням даних з відповідної колонки прайса.

  Ми беремося за виконання роботи по друку креслень будь-якого рівня складності. Причому роздрукуємо вироби в необхідній кількості за короткий період часу. Суворе дотримання термінів – один з основних постулатів роботи друкарні Bee Print.

  На якому папері буде роздруковане ваше креслення? Вибір носія проводиться з урахуванням вимог до готового матеріалу. У більшості випадків замовники вибирають ватман – щільний аркуш паперу, призначений для малювання і креслення. Такий носій зручний і довговічний, забезпечує точну передачу ліній і їх збереження.

  При необхідності широкоформатний друк креслень може бути здійснений на кальці чи спеціальному тонкому креслярському папері.

  Як замовити друк креслень в Києві

  Роздруківку креслень часто замовляють інженери, конструктори, архітектори, студенти. Якщо вам необхідно швидко роздрукувати креслення в будь-якому форматі, масштабі і розмірі – зв’яжіться з фахівцями Bee Print і обговоріть деталі замовлення.

  Ми виконуємо друк в чорно-білому та кольоровому вигляді. У разі необхідності наші фахівці проведуть післядрукарську обробку креслення (зміна формату, розмірів виробу). Для замовлення також доступні послуги сканування та копіювання креслень.

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x