Друк на крафт-папері

Друк на крафт-папері має на увазі використання в якості базової сировини складу натурального походження, а доступна ціна і відмінні експлуатаційні характеристики роблять дану послугу все більш затребуваною. Ще однією незаперечною перевагою є універсальність застосування. З рівним успіхом "крафт" використовується як для друку рекламних матеріалів, так і для виготовлення всіх видів упаковки.

Наша компанія спеціалізується на наданні повного спектру послуг у сфері поліграфії, включаючи друк на крафті. Постійні клієнти за роки успішної співпраці вже встигли переконатися, що Bee Print – це професійний підхід у всьому, що стосується виготовлення друкованої продукції. До нас можна сміливо звертатися в тих випадках, коли:

 • Пред'являються високі вимоги до якості. Ми дотримуємося високих стандартів, тому в роботі використовуємо сучасне обладнання і кращі витратні матеріали, доступні на ринку в даний момент.
 • Потрібно рішення нестандартного завдання. Наші фахівці володіють достатньою кваліфікацією у своїй сфері, а накопичений досвід дозволяє вирішувати навіть найбільш складні, на перший погляд, питання. Ви отримуєте повний комплекс послуг, від розробки дизайну до транспортування готової продукції в будь-яку точку України.
 • Цікавить довгострокове співробітництво і великі обсяги. Ми завжди відкриті до діалогу і раді новим партнерам, для яких передбачені вигідні умови і гарантії.

Стабільність щодо якості, приваблива цінова політика і відповідальний підхід до справи – все це вас чекає, якщо ви зупините свій вибір на Bee Print.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк на крафт-папері в Києві

  У сучасному світі акцент на екологічну чистоту і безпеку для навколишнього середовища є актуальним як ніколи. Ця ж тенденція спостерігається і в сфері виробництва упаковки, де поліетилен все більше здає позиції, поступаючись за багатьма параметрами паперовій альтернативі. Цілком закономірно затребуваною стає така послуга, як друк на крафт папері.

  Крафт – універсальне і доступне рішення

  Даний термін, можливо, не надто відомий обивателю, тому не зайвим буде внести пояснення. Поняття «крафт» прийшло в наш побут з німецького і перекладається, як «сила». Це міцний матеріал натурального походження, що отримується за допомогою термічної обробки деревних волокон (сульфатна варка).

  У повсякденному житті найбільш часто можна зустріти такий вид упаковки в роздрібній торгівлі, зокрема в сфері продуктів харчування. А з тих пір, як число шанувальників товарів з позначкою «органік» невпинно зростає, друк на крафті з рівним успіхом застосовується в легкій і косметичної промисловості.

  Паперова тара має цілу низку переваг, серед яких:

  • Висока міцність, завдяки якій все більше всесвітньо відомих брендів вважають за краще розміщувати свої лого і іншу інформацію на пакетах з паперу.
  • Відмінні експлуатаційні характеристики (матеріал ефективно поглинає вологу і пропускає повітря), що запобігають цвілі, деформації товарів і іншим видам впливу зовнішніх факторів при зберіганні.
  • Естетична привабливість і презентабельний зовнішній вигляд. Упаковка з крафт-паперу успішно використовується дизайнерами для додання бренду певного стилю.
  • Екологічна безпека. Цивілізовані країни масово переходять на крафт, оскільки на відміну від поліетилену, папір швидко розкладається і не шкодить навколишньому середовищу.

  Bee Print – доступний друк на крафт-пакетах і не тільки

  Наша компанія надає широкий спектр послуг в сфері поліграфії, намагаючись постійно підвищувати рівень сервісу. Своїм клієнтам ми завжди готові запропонувати оптимальні терміни виконання замовлень, гідну якість і демократичну ціну. Виробничі потужності дозволяють нам виготовляти друковану продукцію в будь-яких обсягах, тому ми вже не перший рік працюємо як з приватними клієнтами, так і з великими корпораціями. Наші менеджери завжди на зв’язку в робочий час за вказаними телефонами. Також ви можете залишити повідомлення, заповнивши форму зворотного зв’язку.

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x