Друк брошур

Брошури є одним з найбільш популярних і затребуваних способів донесення інформації про діяльність компанії споживачам. Вони масово використовуються під час проведення рекламних кампаній, промо-акцій, презентацій. Правильно складена і» смачно " оформлена Брошура неодмінно впорається з покладеними на неї завданнями, а, значить, стане важливим кроком на шляху збільшення прибутку. Познайомте потенційних клієнтів з особливостями вашої діяльності - і результат не змусить себе чекати! Якою має бути Брошура? Привертає увагу! Наша компанія спеціалізується на розробці і друку брошур різного формату. Це можуть бути невеликі книжечки з мінімальним наповненням контентом і об'ємні друковані видання, сповна розкривають інформацію про пропоновані компанією товари або послуги. Яскраві і лаконічні, глянцеві і матові, з грамотним візуальним оформленням-яка Брошура стане кращою презентацією вашої діяльності? Співпраця з Bee Print тягне за собою отримання незаперечних переваг:

 • вся друкована продукція виробляється з матеріалів вищої якості з використанням новітніх технологій та обладнання;
 • над розробкою дизайну брошур працює професійна команда фахівців, що володіють такими якостями як креативність і нестандартне мислення;
 • ми не затягуємо терміни виконання замовлення і друкуємо продукцію точно в обумовлені часові рамки - в більшості випадків весь тираж брошур буде готовий заздалегідь;
 • якщо для вас замовлення друку брошур в Bee Print-перше знайомство з поліграфією, наші консультанти допоможуть вам розібратися в тонкощах процесу і підібрати оптимальний варіант оформлення і подачі інформації;
 • ми працюємо на результат, не завищуючи при цьому вартість роботи-ціни на друк в нашій компанії "по кишені" кожному клієнту;
 • будьте впевнені - всі задумані вами ідеї будуть втілені в реальності, відшліфовані і доведені до досконалості досвідченим штатом Bee Print.

Ми не є новачками в поліграфії. Багаторічний досвід роботи і наявність професійного оснащення дає можливість виконувати замовлення будь-якої складності. На рахунку компанії Bee Print-безліч успішно реалізованих проектів, не одна сотня постійних клієнтів, велике число готових шаблонів і макетів для розробки друкованої продукції і море креативу для створення абсолютно нових, продають, чіпляють ідей.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Брошури як один з елементів реклами

  Ваше головне завдання – залучити клієнтів до нового проекту? Скористайтеся популярними інтернет-сервісами для просування свого продукту. Не довіряєте Мережі? Ну що ж, значить, ваш шлях лежить прямо в друкарню. Паперові видання завжди в тренді. Їх читали, читають і будуть читати ще довгі роки. А рекламна продукція, роздрукована на гарному папері, подана в нетривіальною форматі і обрамлена креативними ідеями – це 100%-е попадання в ціль. Переконайтеся самі, замовивши друк рекламних брошур в Києві.

  Що являє собою рекламна брошура? У більшості випадків це друковане видання, виконане у вигляді невеликої книжечки з м’якою палітуркою і обкладинкою. Але сучасні вироби цього типу можуть докорінно відрізнятися від загальноприйнятих уявлень про рекламні брошури. Їх складають з різного числа листів, виготовляють в різних форматах, до них застосовують різноманітні техніки оформлення, брошурування. Це може бути багатосторінкове видання, випущене величезним тиражем, а може бути – маленька книжка, доступна лише обраним. У будь-якому випадку, всі брошури, що працюють на результат, об’єднує загальна властивість – вони привертають увагу, змушують споживача вивчити запропоновану інформацію і рясніють креативом. Якщо інакше, то доля поліграфії – сміттєва урна. Ви ж не цього хочете?

  Брошури та буклети. В чому різниця?

  Ще один вид друкованої продукції рекламного характеру – буклети. Їх часто плутають з брошурами і замінюють одне поняття іншим. Для того щоб ваша реклама була ефективною, варто розуміти, який продукт ви використовуєте. Отже:

  1. Буклет – стандартний лист, зігнутий в декількох місцях, при виготовленні якого застосовується фальцювання або биговка. Найчастіше при виробництві буклетів використовується щільний лакований папір хорошої якості, що збільшує привабливість виробу. Яскраві, помітні, презентабельні буклети несуть в собі мінімум інформації і привертають увагу споживачів, змушуючи їх вивчити пропозицію в повному обсязі.
  2. Брошура – на відміну від буклету для виготовлення цього видання рідко використовують дорогі матеріали. Найчастіше друк проводиться на крейдованому папері стандартної якості та формату, який не вирізняється особливим лоском. Привертає увагу потенційних клієнтів обкладинка, оформлена в модному дизайні. Вона може бути ламінованої або без покриття. Самі сторінки матові, без глянцю, хоча і такий підхід до виготовлення друкованих видань також зустрічається часто. Брошура надає максимум інформації про компанію, її діяльність, пропоновані продукти.

  Якщо ви вирішили використовувати для просування товарів або послуг брошури, ніхто не забороняє замовити і буклети компанії. Такий спосіб розкрутки обов’язково спрацює.

  Повернемося до брошур – все ж вони більш інформаційно наповнені, ніж буклети. Цей популярний метод донесення знань використовують практично всі великі світові компанії. Брошура – відмінний засіб розповісти про себе і зробити це цікаво. Забудьте про нудні видання, які рясніють сухою і нікому нецікавою інформацією. Піднесіть дані «поза форматом». Створення брошури допоможе вам вийти за межі офісних норм і надати потенційним клієнтам найбільш смачну інформацію. Креативний підхід – запорука успіху.

  П’ять причин замовляти брошури у нас

  Компанія Bee Print пропонує вам замовити цифровий і офсетний друк брошур за вартістю, здатною викликати подив. І це лише один привід скористатися нашими послугами. А їх чимало і кожна причина заслуговує вашої уваги:

  1. Як ми вже згадали, якісні сучасні брошури в Bee Print ви отримаєте за вражаюче низькою ціною. А кому не хочеться заощадити?
  2. Ми гарантуємо використання при виробництві поліграфії високотехнологічного обладнання, сучасних матеріалів, інноваційних методів обробки виробів, різання, брошурування. Ми використовуємо різні техніки з’єднання сторінок – пружини, термоклій, прошивка.
  3. Наші макети – оригінальні і незвичайні. Ми запропонуємо вам декілька найбільш виграшних варіантів виконання брошур, буклетів-розкладачок, каталогів, які збільшать масштаб охоплення цільової аудиторії у стократ.
  4. Наші брошури – наповнені позитивом і позитивними емоціями. Повірте, споживач неодмінно запам’ятає контент, поданий йому зі смаком і той, що викликав усмішку.
  5. Друк брошур і каталогів ми виконуємо «на вчора». Якщо вам потрібна термінова поліграфія – ви знайшли правильну сторінку в Мережі.

  Брошура – це потужний інструмент просування компанії. І неважливо, чим ви займаєтеся і яку продукцію пропонуєте клієнтам. З нами ви виграєте!

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x