Друк листівок

Без листівок не проходить жодна промо акція, адже це найпростіший, недорогий і дієвий спосіб поширення інформації про продукт або послугу. Завдяки яскравому, але лаконічному дизайну, потенційні клієнти зможуть ознайомитися з вашою пропозицією.

Найчастіше зміст листівки складається з тексту та ілюстрації, які, в грамотному поєднанні, привернуть увагу широкої аудиторії. Bee Print пропонує свої послуги в сфері поліграфії, в тому числі і друку листівок. Співпраця з нами передбачає ряд переваг, а саме:

 1. Розробка та виготовлення правильних листівок. Візуально зрозуміле і грамотне оформлення листівки з однієї або двох сторін сприяє донесенню потрібної інформації. Можливий повнокольоровий, одноколірний і змішаний друк.
 2. Відмінна якість роботи штатних дизайнерів. Ми не просто розробляємо дизайн, ми проконсультуємо вас у виборі відповідного паперу і формату, розповімо, як краще піднести переваги вашого продукту (товару, послуги, інформації), щоб він був по-справжньому помітним і привабливим.
 3. Друк тиражу в поставлені терміни - виконуємо замовлення протягом трьох днів. Ми не "годуємо сніданками" і робимо все можливе, щоб клієнт був задоволений - отримав вчасно якісну продукцію, на яку розраховує. При необхідності екстреного друку листівок ми готові виконати це завдання протягом одного-двох днів з невеликим регулюванням ціни.

Компанія Bee Print - не просто поліграфія, це штат людей, які люблять свою справу і роблять роботу якісно, оперативно і з максимальною віддачею.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наши преимущества

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Листівки: оптимальне рішення для поширення інформації

  Листівки – один з найбільш простих, дешевих і ефективних засобів реклами. Роздрукувати рекламні листівки можна швидко – достатньо замовити друк листівок в центрі поліграфії Bee Print.

  Скільки коштує надрукувати листівки? Вартість виробництва реклами буде залежати від розміру, типу паперу, необхідності створення макета дизайнером, термінів виконання замовлення та інших нюансів. Дізнатися ціну на друк рекламної продукції – виготовлення листівок можна в прайс-листі на сайті компанії «Бі Принт» або зателефонувавши нам.

  Чому варто замовити листівки

  Одна з основних причин замовити друк рекламних листівок – їх максимально доступна вартість. Це найдешевший вид носіїв інформації про бренд і його пропозиції, який, при цьому, легко поширювати. Де і кому можна роздати листівки? Вибирайте оптимальний для себе спосіб поширення:

  • покупцям в магазині, залишивши листівки на касі;
  • перехожим, вручаючи листівку людині в руки;
  • клієнтам і представникам цільової аудиторії – поштою;
  • відвідувачам виставок, семінарів, конференцій – в складі набору з іншою рекламною продукцією та сувенірами.

  Роздруківка листівок стане оптимальним рішенням у разі якщо вам необхідно з мінімальними витратами привернути увагу споживачів і розповісти їм про свої пропозиції та продукти або надати іншу коротку інформацію. Правильно складена і вчасно вручена листівка допоможе підвищити продажі продукту або послуги і залишить про компанію позитивне враження.

  Якою має бути листівка? Варто розуміти, що площа під друк в рекламних листівках обмежена. Необхідно продумати кожну деталь, яка буде розміщена на папері. Та й саме оформлення листівки грає чималу роль. Папір має бути щільним, не рватися від першого ж дотику. Можна вибрати глянцевий папір для залучення уваги.

  Має значення і якість друку. Підберіть кольорові рішення, розмір і форму шрифту, приділіть час складанню макета.

  Що писати на листівці? Це може бути носій інформації про назву і контакти фірми, про нові акції та знижки, про основні пропозиції – товари, послуги, переваги. Розповісти подробиці на листівці у вас не вийде, тому мета – зробити так, щоб одержувач реклами зацікавився і зв’язався з компанією для уточнення деталей. Створити макет листівки для друку ви можете самостійно або звернувшись за допомогою до дизайнера друкарні.

  Чому прості самі по собі і недорогі листівки користуються величезним попитом? Є кілька причин такої стійкої популярності:

  • актуальність – листівки легко доповнюють будь-які інші види рекламної продукції;
  • висока швидкість друку – листівки можна надрукувати швидше, ніж будь-який інший тип реклами;
  • простота розповсюдження – листівки можна вручати в руки, розкладати в поштові скриньки, залишати на стійках, касах і в інших місцях;
  • економічність – це дійсно найдешевший спосіб поширення інформації.

  Ми виконаємо замовлення на друк листівок протягом 3-х днів з дотриманням високої якості продукції і повною відповідністю узгодженому макету. При необхідності термінового друку вартість роботи може бути змінена.

  Як замовити терміновий оперативний друк листівок

  Центр оперативної поліграфії Bee Print приймає замовлення на друк листівок будь-якого формату. Ви можете зв’язатися з нами по телефону, за допомогою електронної пошти або через форму зворотного зв’язку на сайті. Оформляючи замовлення на друк будь-якої продукції – буклетів, календарів, листівок тощо віддалено, ви економите час і сили.

  Завдяки застосуванню сучасного обладнання ми швидко і якісно виконаємо роботу по друку кольорових і чорно-білих листівок. Якщо вам необхідно розробити макет продукції – зв’яжіться з нами. Якщо макет вже готовий – надішліть його за вказаним на сайті e-mail.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x