Друк книг

Замовити друк книги – це можливість перетворити творчі думки в слова на папері. Завдяки використанню цифрових технологій можна надрукувати навіть один екземпляр творіння, таким чином, отримавши пробну книгу для вичитки і тестування зовнішнього вигляду видання. Після внесення авторських правок можна буде надрукувати книгу на замовлення в потрібному тиражі.

Які книги можна роздрукувати в нашій друкарні? Це художня література, наукові видання, дитячі оповідання, навчальні посібники, брошури для семінарів, тренінгів, каталоги, корпоративні видання та багато інших. Співробітники друкарні допоможуть підібрати оптимальний тип паперу для друку з урахуванням ваших побажань і бюджету, оформити обкладинку виробу, створивши унікальний дизайн із застосуванням тиснення, лакування, ламінування. Внутрішній блок книги може бути виготовлений з крейдованому або офсетного паперу з чорно-білим або кольоровим друком.

Як роздрукувати книгу в друкарні? Даний процес не потребує від замовника великого вкладення сил. Досить замовити верстку або надати електронний макет, вказавши всі вимоги та побажання до видання. При необхідності наші співробітники допоможуть вибрати кращий з варіантів оформлення. Роздрукувати книжку ви можете в будь-який момент, не відвідуючи друкарню – послугу можна замовити онлайн, скориставшись сервісом даного сайту. Ми гарантуємо швидкий друк, високу якість виготовлення книги, допомогу у створенні дизайну. Ваша книга буде саме такою, якою ви її собі уявляєте. Вона може бути оформлена в м’яку обкладинку, зшита на скобах або пружині.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Книга на замовлення: висловіть думки на папері

  Сьогодні публікувати книги в Інтернеті дуже легко – цей процес не викликає складнощів. Існує чимало онлайн-платформ для молодих авторів, де можна поділитися своїми творіннями і дізнатися відгуки від вдячних читачів. Але кожен автор прагне побачити свій твір на папері. Роздрукувати книгу можна для себе, на подарунок рідним і близьким, для продажу. Надрукувати можна не тільки художній твір або наукову працю – нерідко в форматі книги випускають інформацію про бізнес, створюють контент для проведення тренінгів. Крім цього, набирає популярність роздруківка електронних книг, адже не завжди вдається придбати паперову книгу, але завжди можна її роздрукувати з електронного варіанту. Переносячи інформацію на папір, ви отримуєте можливість зберегти її, незалежно від гарантій цифрових майданчиків. «Книги не горять» – папір допоможе зберегти їх в умах читачів назавжди.

  Друк книг: замовляйте на кращих умовах

  Книга під замовлення тільки на перший погляд здається нездійсненним завданням. Насправді, досить звернутися в друкарню, де по вашому ескізу буде створена обкладинка для твору і проведений друк тексту в необхідному вам форматі.

  Що слід врахувати ще перед виготовленням книги? В першу чергу рекомендуємо подумати, як буде виглядати видання. Виріб може бути оформлено в різні види плетіння:

  • палітурка на скобу або пружини;
  • м’яка палітурка.

  Для скріплення сторінок можуть бути використані скоби, пружини. Такий варіант найчастіше використовують для друку брошур, корпоративних видань. Не менш важливо вибрати тип паперу (але варто розуміти, він вплине і на вартість друку) – крейдований, офсетний.

  Друк книг дозволяє не просто перенести думки на папір. Таким чином ви візуалізуєте своє творіння, даєте йому нове життя.

  Вибираючи обкладинку, подумайте, якого ефекту хочете досягти. М’яка обкладинка допоможе захистити сторінки від пошкодження, зберегти їх цілісність надовго, надає виданню акуратний вигляд. Дизайн обкладинки також може бути різним - при використанні палітурки «суперобкладинка» він матиме максимально презентаційний вигляд.

  М’яка палітурка – це нове віяння, вона дозволяє знизити вартість послуг по друку і зробити більшу кількість примірників видання за короткі терміни.

  Друк внутрішнього блоку книги – особливий процес, що вимагає застосування сучасних цифрових технологій. Проводиться він на листових, цифрових і офсетних друкарських машинах (вибрати спосіб друку допомагає розмір тиражу і вимоги до видання). Для друку великих тиражів книги застосовують офсетний друк, а тиражі поменше друкуються цифровим способом.

  Наша друкарня виконує замовлення друку книги в будь-яких тиражах, надаючи послуги на вигідних для замовника умовах:

  • ви можете вибрати відповідний побажанням формат книги;
  • друк можливий в чорно-білому або кольоровому режимі, в тому числі пантоном;
  • замовити книгу в друкарні можна онлайн, скориставшись формою на сайті;
  • вартість друку доступна і дозволить вам отримати книгу високої якості за приємною ціною.

  При друці книг необхідно врахувати кілька нюансів. Наприклад, кількість сторінок може бути змінено у відповідності до вимог до створення внутрішніх блоків видань – цей момент обов’язково буде обговорений з замовником при розрахунку верстки ще перед початком робіт.

  Вартість друку книг: скільки коштує видавництво творів

  Які ціни на послугу друк книг – це питання задають багато авторів, що вперше стикаються з необхідністю надрукувати твір. Важливо розуміти, що ціна на друк буде залежати від декількох факторів, серед яких:

  • тираж – при його збільшенні вартість одного примірника знижується;
  • кількість сторінок у книзі;
  • тип палітурки;
  • колір друку – за повнокольоровий друк доведеться заплатити на 60-70% більше;
  • формат видання;
  • тип і оформлення обкладинки;
  • тип паперу.

  Крейдований папір, в більшості випадків, використовується для виробництва подарункових примірників книг, коштує дорожче офсетного, який служить звичайною сировиною для друку. При замовленні книжок пам’ятайте – ваші видання повинні бути якісними, виглядати презентабельно, викликати інтерес. Якщо у вас виникли складності з вибором відповідного оформлення – зверніться за допомогою до наших фахівців. Ми допоможемо створити хорошу книгу з урахуванням вашого бюджету.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x