Дизайн поліграфії

При створенні фірмового стилю і макетів для поліграфічної продукції рекламного або інформативного характеру не обійтися без хорошого дизайнера. Не дивлячись на те, що на ринку подібних послуг легко знайти людину зі знаннями і вміннями подібного характеру, дуже важливо довірити подібну роботу професіоналам з великим досвідом в даній сфері.

Фахівці компанії Bee Print готові до співпраці як з новачками, так і з акулами бізнесу. Уміння слухати і розуміти, що хоче замовник - невід'ємна перевага наших співробітників, які зроблять все можливе, щоб втілити ваші ідеї та побажання в реальність. Працюючи з нами, ви оціните такі переваги:

 • Продуктивний діалог зі знавцем своєї справи. Наші дизайнери зрозуміють вас з півслова і допоможуть вирішити ряд питань, пов'язаних зі стилем і подачею вашого продукту або послуги.
 • Розробка дизайну з нуля. Якщо ви незадоволені якістю роботи "свого" дизайнера, ми готові рухатися з вами далі в заданому напрямку і створити унікальний дизайн, відповідний вашому уявленню.
 • Досягнення цілей в обумовлені терміни. Розробляючи дизайн ми відразу готуємо його до зручного макетування для подальшої здачі в друк і економимо ваш час.

Дизайн будь-якої складності і напрямки буде виконаний в найкоротші терміни. Завдяки багаторічному досвіду роботи з різними замовниками ми вміємо створювати унікальний продукт за доступними цінами, який ви оціните вже в процесі спільної роботи! Bee Print - це не тільки поліграфія, але і комплексний підхід до вирішення будь-яких замовлень.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Дизайн поліграфії

  У створенні іміджу компанії важливо приділити увагу і такій частини роботи, як друкована продукція. Різноманітні бланки, листівки, календарі та візитки допомагають донести до можливого клієнта інформацію про товари і послуги, а також дати в розпорядження контактні дані. Для розробки дизайну зазначеної продукції найправильніше рішення – залучити професіоналів. Саме вони допоможуть піднести вашу компанію і колектив правильно.

  Свої послуги дизайну пропонує клієнтам наша компанія. Bee Print – це найстильніша поліграфія в найкоротші терміни.

  Незважаючи на те, що багато хто зараз пропонує подібні послуги, грамотний дизайнер на вагу золота. Ми називаємо себе професіоналами не просто так.

  Наші співробітники дійсно якісно виконують свою роботу. Дизайнери Bee Print надають максимальну увагу кожному клієнту і в процесі співпраці вчаться розуміти, що саме хоче отримати замовник. При цьому ми даємо професійні рекомендації з приводу використання кольорів, матеріалів, загального стилю вашої поліграфії.

  Ми надаємо дизайн-послуги в двох напрямках:

  • Створення дизайну поліграфії рекламного характеру;
  • Розробка іміджу та корпоративного дизайну для компанії.

  Якщо ви плануєте організувати рекламну компанію, то вам точно не обійтися без поліграфічної продукції. За допомогою наших буклетів, флаєрів, каталогів і рекламних проспектів про вас дізнається величезна кількість обивателів. В ході даного маркетингового етапу велика ставка робиться на той образ, який ви хочете створити для клієнтури. Компанія Bee Print забезпечить розробку особливого іміджу, який подасть вашу команду, товари і послуги в найвигіднішому світлі. Ми пропонуємо професійний графічний дизайн поліграфії, який стане вашим трампліном на новий рівень.

  Фірмовий стиль компанії – це те саме, що й стиль гардеробу для людини. Але ж згадайте, зустрічають по одягу. Відбиватися імідж вашого підприємства буде в усьому, навіть у найпростішій ділової записці. Поняття стилю стосується не тільки логотипу компанії. Формат вашої корпоративної поліграфії, оформлення текстове і візуальне, підбір кольорів – ці та інші деталі складають загальну картину. Компанія Bee Print прагне працювати так, щоб ви отримували друковану продукцію, якою можна пишатися, а клієнт був зацікавлений в її прочитанні.

  Завершивши етап дизайну наша компанія погоджує результат з вами і забезпечить швидку і якісну роздруківку тиражів будь-якого розміру.

  Саме завдяки дизайну поліграфії ваша візитна картка, бланк річного звіту, каталог продукції компанії або буклет можуть виглядати так, що їх дійсно буде цікаво читати і розглядати. Важливу роль відіграє і якість друку. Наприклад, те, як виконано друк каталогів, позначається на інтересі потенційного клієнта до продукції, бажання купити товар. Команда Bee Print не просто виконає для вас графічний дизайн або розробить фірмовий стиль, ми володіємо необхідним обладнанням для друку всієї необхідної поліграфії.

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x