Друк наліпок

Друк на самоклеючому папері і плівці високо затребувана в поліграфії завдяки універсальності та ефективності. Можливість виготовлення будь-якого формату наклейки і її швидке нанесення без будь-яких зусиль привели до широкого використання даного типу поліграфічної продукції у всіх сферах діяльності.

Компанія Bee Print пропонує виготовлення наліпок будь-якої форми і розміру, в повній відповідності з вашими побажаннями. Нам довіряють численні клієнти вже не перший рік, тому що ми володіємо всім необхідним для виконання замовлень будь-якої складності. А саме:

 • Потужний цех, оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє без втрати якості видавати значні обсяги стікерів та іншої друкованої продукції в найкоротші терміни.
 • Команда професіоналів, які щиро захоплені своєю роботою. Незважаючи на накопичений роками досвід, наші співробітники продовжують розвиватися, вивчаючи новинки в сфері поліграфії і підвищуючи свій і без того високий рівень.
 • Гнучкі ціни і орієнтація на інтереси клієнта. Ми націлені на довгострокову співпрацю, тому зі свого боку зробимо все можливе, щоб виправдати ваші очікування.

У робочий час до ваших послуг наші менеджери. Щоб отримати консультацію щодо специфіки виготовлення друкованих матеріалів на самоклейці, а також будь-який інший поліграфічної продукції, досить зробити дзвінок або відправити письмовий запит зручним для вас способом.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк наліпок

  Наклейки - популярне маркетингове рішення, що допомагає швидко і ефективно поширити інформацію про компанію, її пропозиції - товари, послуги. Наліпки легко привертають увагу потенційних клієнтів, справляють гарне враження. Особливо, якщо вони виконані яскраво і стильно - саме таку поліграфію ви можете замовити в компанії Bee Print.

  Оперативне виготовлення наклейок

  Які замовити наклейки? Цей вид поліграфічної продукції може бути дуже різним:

  • за розміром і формою;
  • за дизайом і кольоровому оформленню;
  • за типом інформації.

  Наприклад, на невеликому стікері можна надрукувати логотип бренду, а на наклейці великого формату - більш повну інформацію про пропозиції, контактні дані фірми, адреса офісу і т.д. Способи піднесення інформації також можуть бути різними - можна використовувати не тільки текст, а й картинки.

  Друк наклейок та етикеток на замовлення дозволить легко і швидко поширити інформацію. Наклейки можна вкладати в набори з рекламною продукцією та сувенірами, наклеювати на стенди, дошки оголошень, вітрини, коробки для упаковки. Приклеїти стікер можливо в транспорті, в магазині, на стовпах на вулиці і в інших місцях, де реклама точно не залишиться непоміченою.

  Для того щоб ваші наклейки залишили слід в пам'яті представників цільової аудиторії вони повинні бути якісними і такими, що запам'ятовуються. Довірте розробку макету (дизайну) і друк стікерів професіоналам.

  Якими можуть бути наклейки? Цей вид продукції можна друкувати на самоклійкому папері, прозорій або матовій плівці. Формат, розмір, зовнішній вигляд виробів можуть бути будь-якими.

  Красиві і якісні наліпки: пропонуємо замовити друк поліграфії в Києві

  Друкарня Bee Print - це оперативне створення наклейок на будь-який смак. Скористатися пропозицією може кожна людина - ми виконуємо друк на наклейках як в розмірах опт, так і в невеликих тиражах. Для наших клієнтів:

  • доступна ціна на всі види продукції;
  • креатив дизайнерів, які допоможуть створити кращі стікери;
  • консультація фахівців при виборі типу паперу або плівки для наклейок;
  • оперативне виконання замовлення в будь-якому обсязі;
  • гарантовану якість продукції.

  Наклейки можна використовувати не тільки для реклами. Це відмінний подарунок співробітникам, колегам, друзям, ефективний спосіб нагадування про які-небудь події, попереджувальний знак. Призначення наклейки може бути будь-яким, як і стилістика її виконання. Але якість завжди має бути найкращою!

  Компанія «Бі Принт» - це широкий спектр послуг друку. Ми роздрукуємо наклейки, стікери, етикетки, цінники, допоможемо з розробкою дизайну і підбором оптимального формату з урахуванням призначення виробу. Наш досвід і сучасна технічна база забезпечують гарантію швидкого і якісного виконання замовлень будь-якої складності.

  Наш сервіс поліграфії пропонує надрукувати наліпки в будь-якому форматі - друк можна замовити онлайн, а отримати готову продукцію - поштою. Крім наклейок та стікерів в Bee Print можна замовити виготовлення будь-якої друкованої продукції методом офсетного і цифрового друку.

  Для замовлення друку напишіть нам або скористайтеся зазначеними на сайті номерами телефонів. Ви маєте можливість відвідати наш офіс в Києві або замовити друк наклейок в віддаленому режимі. Вартість виробництва продукції вказана в прайс-листі - дізнатися розцінки на друк потрібних вам стікерів можна зателефонувавши менеджеру компанії.

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x