Друк візиток

Складно уявити собі ділову людину або підприємство без візитних карток - вони багато років виконують важливу функцію в бізнес-середовищі. Візитні картки надають коротку інформацію про діяльність власника і його контакти, крім того, за допомогою візитки можна і потрібно справити правильне враження на потенційного клієнта або партнера.

Грамотно оформлені візитні картки надруковані на хорошому папері скажуть про вас більше, ніж зовнішній вигляд або модель телефону. До того ж, візитки заощадять час при обміні контактними даними, що важливо в сучасному темпі життя.

Оформленням і роздруківкою візитних карток для вас із задоволенням займеться компанія Bee Print. У даній сфері ми працюємо вже багато років і готові запропонувати свої послуги маючи цілий ряд переваг:

 1. Правильне лаконічне оформлення. Багаторічний досвід наших дизайнерів у створенні макетів для візиток та іншої друкованої продукції відіграє велику роль у створенні ексклюзивного дизайну, враховуючи Ваш рід діяльності та цільову аудиторію.
 2. Оперативне виконання замовлень. Ми цінуємо Ваш час, тому друкуємо всю продукцію в призначені терміни і, при необхідності, навіть швидше.
 3. Гнучка цінова політика і ціноутворення вартості наших послуг більш ніж задовольнять ваше уявлення про ціну-якість на ринку поліграфії.

Завдяки якісному і своєчасному виконанню роботи компанія Bee Print заслужила довіру і повагу багатьох клієнтів, що і продовжує робити протягом багатьох років. Впевнені, що і ви опинитеся в їх числі, задоволені виконаними в термін замовленнями і професійним підходом до справи нашими численними співробітниками.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк візиток в Києві

  Візитна картка – звичний атрибут ділової людини, яку б сферу діяльності вона не презентувала. Інформація про ваші контактні данні буде завжди під рукою у тих, хто зацікавлений у співпраці. Візитівка має не тільки практичне застосування, але й уособлює собою частину корпоративної культури. За допомогою стильного дизайну можна справити враження на партнерів і заявити про себе.

  Виготовлення візиток стали практикувати ще в стародавні століття. Давні візитки, звичайно, істотно відрізнялися від нинішніх по всіх параметрах. Зараз терміновий друк візиток – це один з основних напрямків роботи більшості поліграфічних фірм.

  Компанія Bee Print – це ваша оперативна поліграфія. Вибираючи співпрацю з нами, ви відкриваєте для себе світ якісних і оперативних дизайнерських та друкованих послуг. Замовити візитки у нас можна в будь-якому тиражному обсязі. Ми допоможемо втілити ваші задуми або розробимо проект, орієнтуючись на ваші уподобання. Ми гарантуємо вам високий рівень виготовлення візиток і будь-якої іншої друкованої продукції на ваше замовлення.

  Що ми можемо запропонувати за запитом «Друк візиток в Києві»?

  Відзначимо для початку, що візитні картки ділять на:

  1. Особисті – візитки, що використовуються поза ділової сфери. Наша компанія допоможе вам у виготовленні таких інформаційних носіїв, які будуть вигідно виділятися зі стилістичної і якісної точки зору. Ми підберемо шрифти, кольори, загальний дизайн. Дана послуга в сукупності з друком у нас значно дешевші, ніж у конкурентів.
  2. Корпоративні – це візитки в діловому стилі. Даний напрямок також досить широко розповсюджений і ми допоможемо вам підібрати саме ваш формат. Ми враховуємо діловий етикет, лаконічно складаємо перелік інформації та даних вашої фірми для зв’язку.

  Компанія Bee Print пропонує до вибору клієнтам кілька варіантів матеріалу для візиток і друку в Києві. Це:

  • папір;
  • папір в поєднанні з ламінуванням;
  • картон дизайнерський.

  Кожен вихідний матеріал різниться за такими параметрами, як:

  • колір;
  • щільність;
  • довговічність.

  Звертаючись до нас, ви зможете вибрати такий розмір партії, який вас найбільш влаштує з урахуванням вартості. Чим більше обсяг замовлення, тим менше ви платите за окрему одиницю. Ми прагнемо до довгострокового партнерства з кожним клієнтом і створюємо для цього привабливі умови. Друк візитки в Bee Print – це розумна економія, яка не обернеться переплатами в майбутньому.

  Якщо ви вирішили прийти до нас з приводу друку візиток в Києві, то для початку оціните зручність нашого порталу в мережі інтернет. Не треба залишати квартиру або офіс, щоб дізнатися про умови співпраці з нами, наші пропозиції і розцінки. Співробітники Bee Print завжди на зв’язку зі споживачами. Ми відповідаємо на питання, даємо консультації, допомагаємо визначитися із вибором і чітко сформулювати потребу покупця. Щоб замовити у нас візитки надішліть листа на нашу електронну пошту або зателефонуйте. Особистий візит до нас можна нанести за адресою вул. Симона Петлюри, 7.

  Що ж входить в послугу «Друк візитки» від нашої компанії

  Ми починаємо з самого початку – із створення макета і розробки дизайну. Навіть якщо ви не впевнені в тому, що саме хочете побачити в результаті, грамотні й проникливі фахівці Bee Print допоможуть вам прийти до необхідного варіанту. Ми поставимо вам навідні запитання, дізнаємося про ваш смак, сформулюємо потребу і той образ, який ви хочете донести до майбутніх партнерів. І особисті, і корпоративні візитки нашого авторства завжди індивідуальні, як й індивідуальний для нас кожен клієнт.

  Візитки та їх друк в Києві це дорого?

  Безсумнівно, це одне з головних питань, які хвилюють споживача. З упевненістю можемо сказати, що компанія Bee Print призначає об’єктивну вартість для кожної своєї послуги. Виготовлення візиток по нашій ціні включає:

  • створення макета;
  • якісний і чіткий друк на новітньому обладнанні;
  • привабливі знижки;
  • високу швидкість роботи.

  Як ми підходимо до питання виготовлення візиток?

  Єдиною відповіддю, яку може дати клієнтам наша компанія, буде словосполучення «максимальна відповідальність». Як вже було сказано вище, ми боремося за кожного клієнта і хочемо бачити вас в нашому офісі на постійній основі. Догодити і спрямувати – це не менш важливе для нас завдання, ніж в цілому виконати замовлення. Наша команда сформувалася з людей, які не просто працюють, але віддають поліграфічної діяльності своє натхнення і отримують від цього величезне задоволення. Кожен клієнт Bee Print унікальний. Догодити – означає зуміти знайти індивідуальний підхід і прийти до спільного знаменника.

  Друк візиток – далеко не єдиний пункт у списку наших пропозицій. Познайомтися з нами ближче і на ваше замовлення ми зробимо:

  • флаєри і листівки;
  • буклети, календарі та каталоги;
  • плакати і хенгери;
  • папки та іншу друковану продукцію високої якості.

  Нашу діяльність можна умовно розділити на дві важливі частини – дизайн і друк. Перша складова – це творчість з урахуванням сучасних тенденцій. Ділова поліграфія – це частина корпоративної культури, просочена духом дружного колективу і великих амбіцій. Все це може втілитися за допомогою форми, кольору і розміру. Не знаєте, як? Bee Print відкриє для вас нове бачення світу. Друк повинен донести думку на папері до тих, кому вона адресована. При цьому яскравість фарб і інші моменти дуже важливі. Ми використовуємо цифровий друк, який відрізняється такими перевагами:

  • короткі терміни;
  • високий рівень готового продукту (чіткість навіть самих незначних деталей);
  • економічна ціна.

  Ми можемо працювати з будь-яким папером за вашим бажанням і все це теж завдяки цифровому друку. Ви зможете отримати не тільки візитки, флаєри, календарі та інше, а й фотографії, зображення дизайну приміщень, бланки ділових паперів, квитки і так далі.

  Щоб ви точно знали, яка сума вам знадобиться, і змогли розрахувати свій бюджет для співпраці з компанією Bee Print, ми пропонуємо вам замовити попередній підрахунок витрат. Ми надамо вам всі статті витрат і вкажемо точну суму по кожному пункту з урахуванням можливих змін.

  Компанія Bee Print – це стильні візитні картки та інші зразки друкованої продукції, які допоможуть вам правильно заявити про себе і відкрити нові горизонти.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x