Друк календарів

Не заплутатися в днях тижня і числах місяця, відзначати важливі дати і планувати майбутні справи - ось для чого нам необхідний календар. На відміну від електронних календарів в телефонах, комп'ютерах та інших гаджетах, друковані носії завжди перед очима і зручні у використанні.

Календарі, крім виконання своєї прямої функції, є рекламним інструментом, звичною деталлю інтер'єру і частиною корпоративного стилю. Кишеньковий, настільний, квартальний або плакатного типу календар стане відмінним подарунком вашим партнерам і клієнтам, а співробітники оцінять вашу турботу, маючи в доступі зручний календар для ще більш продуктивної роботи, а також щоб планувати і поєднувати зі справами свій вільний час.

Компанія Bee Print має за плечима великий досвід в розробці і виробництві календарів різного типу. Ми із задоволенням допоможемо і вам у цій захоплюючій та необхідній справі. Bee Print вигідно відрізняється на тлі інших компаній в сфері оперативного друку, і ось чому:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не просто розробимо календар, ми оформимо його відповідно з вашою сферою діяльності та корпоративної культури.
  • Висока якість матеріалів і друку. Глянцеве або матове ламінування, відмінна передача кольору і грамотне оформлення - такий календар буде приємно використовувати весь рік, а тому про вашу компанію точно не забудуть.
  • Дотримання термінів виготовлення і видачі замовлення. Співробітники Bee Print як ніхто інший розуміють, що вчасно проведена рекламна кампанія є найбільш ефективною, тому своєчасне виконання замовлення у нас завжди в пріоритеті.

З будь-яких питань або пропозицій звертайтеся до наших менеджерів. Співпраця з компанією Bee Print, одним з лідерів у сфері поліграфії, справить на вас приємне враження, ми заслужимо вашу довіру і повагу завдяки відповідальному і пристрасному підходу до справи, яким ми займаємося вже багато років!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Кишенькові календарі
Стандарт
Тираж:
50
100
150
200
300
Цена за 1 календарь: 5.90 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Настільні календарі
Будиночок горизонтальний
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 23 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Будиночок вертикальний
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 23 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Будиночок перекидний
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 130 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Настінний календар
Біг Смарт
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 90 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Біг Смарт +
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 103 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Перекидний А3
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 192 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Календар квартальний
Стандарт
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 121 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Бізнес
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 148 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Стандарт +
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 130 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Календар – планінг
Планінг А3
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 167 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Планінг А4
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 123 грн.
Цена за ТИРАЖ:

Наші переваги

Друк календарів: види продукції і особливості календарної поліграфії

Календар – друкований продукт, який допомагає з мінімальними витратами відстежувати дні тижня, тижні, місяці. Не загубитися в часі і завжди бути в курсі сьогоднішньої дати і майбутніх подій корисно і вдома, і на роботі. Навіть в епоху загальної комп’ютеризації та розвитку сучасних технологій, що забезпечують наявність календарів в кожному гаджеті, паперові календарі все також залишаються популярним варіантом для визначення дат.

Сучасна поліграфія також не стоїть на місці, завдяки чому асортимент календарів істотно розширився порівняно з пропозиціями минулих років. Купити виріб потрібного формату простіше простого. Та й замовити його в тому варіанті оформлення календаря, який найбільш актуальний, не складає труднощів.

Завдяки виходу поліграфії на новий рівень зараз можна замовити виготовлення календарів з метою реклами бренду, на подарунок або в гумористичному оформленні для себе і друзів.

Який замовити календар

Друк календарів в Києві – один із напрямів діяльності компанії Bee-Print. В асортименті пропозицій нашої поліграфії – всі найпопулярніші варіанти календарів на замовлення:

  • настільні;
  • настінні;
  • квартальні;
  • планінги;
  • кишенькові.

Кожен з варіантів може бути представлений в одному з декількох форматів. Наприклад, календар на стіну ми випускаємо в таких рішеннях, як відривний, листовий, перекидний, квартальний. Настінні календарі, як правило, мають великий розмір – від А4 і більше. Підкладка для таких виробів виготовляється з картону, паперу, пластику, дерева або інших матеріалів.

Настільний календар на замовлення найчастіше представлений у вигляді будиночка, що відрізняється високою стійкістю і зручністю експлуатації. Календарики на стіл можуть бути перекидними і не перекидними, з різними зображеннями, різним обсягом місця під рекламу. В якості кріплення найчастіше використовується пружина.

Кишеньковий календар – зручний формат виробу, який повинен бути завжди під рукою. У більшості випадків основою для кишенькових календариків є крейдований або некрейдований картон, але іноді використовують і іншу сировину, в тому числі пластик. Такі вироби найчастіше з одного боку мають календарну сітку на весь рік, а з іншого – картинку або рекламу.

Оптимальний варіант календаря для офісу – квартальний виріб. В такому випадку огляду відкриті відразу кілька місяців (один квартал року), що спрощує планування ділових заходів і їх відстеження. При виготовленні календарів квартального формату зручно використовувати формат планінгу – календаря з місцем для ведення записів або відривними листами для записок. Такі календарі також часто доповнюють закладками.

Будь-який з календарів можна виготовити за індивідуальним ескізом. Серед популярних варіантів – фотокалендарі для подарунка рідним і друзям, колегам. У бізнес-сфері актуальне замовлення рекламної поліграфічної продукції – календарів, які розповідають про бренд і його послуги. Подібну продукцію зручно презентувати потенційним клієнтам і партнерам, роздавати на конференціях, семінарах, виставках, презентаціях, вкладати в конверти для поштових розсилок. Величезна перевага такої друкованої реклами – її корисність. Календар буде перед очима одержувача весь рік, нагадуючи про вас і ваші пропозиції.

Друк на календарях можна замовити онлайн

Календарі роздрукувати можна двома найбільш вживаними способами, а замовити їх виготовлення – онлайн. Узгодження дизайну, термінів роботи та інших важливих нюансів в такому випадку відбувається віддалено, завдяки чому замовник не витрачає свій час. Замовити строковий друк календарів можна і з іншого міста – з Києва готову продукцію ми відправимо поштовою службою.

Як проводиться друк календарів? При невеликому тиражі або при необхідності створення одиничних екземплярів продукції ми застосовуємо цифровий друк, що дозволяє створювати вироби високої якості з відмінною деталізацією. Якщо потрібний друк календарів великого тиражу під замовлення – використовується офсетний метод, що дозволяє виробляти велику кількість примірників однакового дизайну за короткий проміжок часу. Вартість календаря при великому тиражі буде знижена.

Як замовити календарі? Зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Ви можете відправити нам готовий макет або створити його разом з нашим дизайнером.

0 0 голоса
Рейтинг статті
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x