Хенгери

Хенгери є ефективним засобом для надання інформації або реклами, оскільки розміщуються в полі зору людини - не помітити хенгер на дверній ручці або вішалці неможливо. На відміну від листівок в поштовій скриньці або в дверному отворі, хенгер зверне на себе увагу і точно потрапить в руки потенційному клієнту або покупцеві, а звідти в квартиру або в офіс.

Стильне оформлення і зручність в поширенні робить хенгери одним з найбільш вигідних поліграфічних продуктів, при цьому реклама перестає бути нав'язливою, оскільки немає безпосереднього контакту з промоутером. Також хенгери використовують для надання додаткової інформації вже на готовому продукті або для повідомленнях про акції та конкурси.

Уміло оформлені і надруковані хенгери зроблять вашу компанію або захід впізнаваним, з чим вам з радістю допоможе Bee Print. Наші переваги:

 1. Інформаційний супровід та консультації наших фахівців. Завдяки багаторічному позитивному досвіду в сфері дизайну і цифрового друку ми допоможемо вам визначитися з вибором паперу, типом друку, колірним рішенням, навіть якщо ви новачок в даній сфері.
 2. Професійний підхід дизайнерів до нових завдань. Ваші хенгери будуть унікальними: грамотне і привабливе оформлення не залишить байдужими багатьох людей - ви відразу відчуєте віддачу аудиторії.
 3. Виконання замовлень в заявлені терміни. Ми ніколи не підведемо Вас з термінами виконання, а за необхідності зробимо екстрений друк потрібного вам тиражу.

Крім хенгерів, компанія Bee Print займається розробкою і друком будь-якої поліграфічної продукції та супутніми послугами. Вдала промоакція або рекламна кампанія завжди стимулює зростання продажів і позитивні тенденції в розвитку вашого бізнесу, а штат наших фахівців завжди щиро радий допомогти в даному напрямку!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Хенгери – простий і ефективний спосіб реклами

  Хенгери – це дуже простий і при цьому ефективний спосіб реклами, адже на них складно не звернути увагу. Крім того – це фінансово доступно. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто витрачати кошти на замовлення хенгерів, то зверніть увагу на такі їх переваги:

  • обов’язково кидаються в очі;
  • дають оперативну віддачу за рахунок того, що клієнт реагує відразу після прочитання;
  • забезпечують зростання кількості дзвінків і стимулюють продажі компанії;
  • прицільно працюють з певними демографічними групами;
  • можуть йти в комплекті з візитками (для цього оснащуються спеціальними кишеньками);
  • можуть розсилатися поштою;
  • дуже ефективно використовуються в якості сувенірів на торгових виставках.

  Компанія Bee Print готова виконати замовлення будь-якого розміру на розробку дизайну і роздруківку хенгерів. Готовий продукт ви зможете використовувати не тільки на дверних ручках, але і на ручках авто, горлечках пляшок і в будь-якому іншому місці. За допомогою підвісок нашого авторства ви досягнете більшої впізнаваності своєї торгової марки і продукції.

  Говорячи про зовнішній вигляд, матеріалі, декор та інші моменти, можна сказати, що меж для ідей немає. Ваш хенгер може виглядати як завгодно. Головне, щоб він будив бажання прочитати його, а не відкинути в сторону. Про це подбає Bee Print. За допомогою цифрового друку ми створимо для вас яскраві, чіткі, стильні підвіски. На ваш вибір буде використаний будь-який папір з ламінуванням (матовим або глянсовим) або без. Ви зможете вказати необхідний вам формат і оцінити макет ще до друку. Розцінки на наші хенгери вказані на сайті і ви зможете прорахувати вартість свого замовлення заздалегідь.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x