Друк дипломів, сертифікатів

Сертифікати та дипломи в якості супровідних документів відіграють велику роль у формуванні іміджу вашої компанії. Красиво оформлені і хорошої якості сертифікати (дипломи, грамоти, заохочувальні листи) справлять незабутнє враження на одержувачів. Якщо ви займаєтеся навчанням, підвищенням кваліфікації, закінчуєте тривалі проекти, то сертифікати, дипломи та грамоти є фінішним штрихом виконаної роботи і метою всього виконаного процесу для учнів або співробітників. Створення макета таких документів і подальший друк можете довірити компанії Bee Print. Працюючи з нами ви можете бути впевнені у відмінному кінцевому результаті, так само як і у співпраці на всіх етапах виробництва. Ми гарантуємо:

 • Якісні послуги дизайнера. Ми створимо з нуля макет враховуючи всі Ваші побажання і Корпоративний стиль.
 • Інформаційний супровід. Фахівці нашої компанії проконсультують вас у виборі паперу і типу друку.
 • Оперативне виконання замовлення. Ми не порушуємо обумовлені терміни і видаємо готову продукцію вчасно - в цьому будьте впевнені.

Якщо ви вперше зіткнулися з подібним завданням, ми з радістю допоможемо розібратися у всіх нюансах і подбаємо про вирішення всіх проблем, пов'язаних з друком дипломів і сертифікатів, якщо такі виникнуть на вашому шляху. Наші сильні сторони - оперативність, демократичні ціни і любов до справи, якою займаємося!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк сертифікатів, дипломів у Києві

  Ні для кого не секрет, що перше враження відіграє найважливішу роль. Якщо ви плануєте організацію заходу і хочете, щоб гості точно захотіли прийти, створіть оригінальне та ефектне запрошення.

  Послуги макетування подарункових сертифікатів і дипломів

  Ця послуга має досить широкий список найменувань. Так, наприклад, за допомогою макетування можна створити якісні, яскраві і привабливі запрошення, різні дипломи, подарункові сертифікати, грамоти та подяки. Одним словом, макетування - це просто незамінна послуга при організації різних заходів.

  Важливо пам'ятати, що листівка для святкування - це найперше враження про майбутній захід, а також можливість для запрошених гостей ознайомитися з ходом події.

  Щоб сертифікат, диплом або запрошення були яскравими і незабутніми, дуже важливо звертатися за допомогою тільки до справжніх, досвідчених і висококваліфікованих фахівців. Професіонали не просто надрукують для вас необхідну продукцію, а й дадуть цінні рекомендації по її оформленню.

  Оперативна поліграфія Bee Print - ваш надійний партнер

  Наша компанія із задоволенням представить вашій увазі послуги з макетування. У нас ви маєте можливість замовити поліграфічні послуги повного циклу. Тобто, вам досить розповісти нашим фахівцям про свої побажання, а все інше ми зробимо за вас.

  Наші переваги:

  • оперативне виготовлення;
  • демократичні ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • використання у роботі сучасного, високотехнологічного обладнання;
  • штат досвідчених і висококваліфікованих фахівців.

  Звернувшись до нас, ви зможете заощадити не тільки гроші, але і свій час. Наша компанія є виробником, тому ми пропонуємо найбільш вигідні умови та доступні ціни. Ми гарантуємо високу якість.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x