Широкоформатний друк

Широкоформатний друк використовують для нанесення зображень на рулонний матеріал і роблять на сучасному обладнанні з використанням чорнил високої якості.

Такого роду друк потрібен не тільки для вуличної реклами, а також для оформлення інтер'єрів. Відповідно відрізняється і тип друку в залежності від навколишнього середовища і прямого призначення. Наносити зображення різного роздільної здатності можна на банерну тканину, вінілову плівку, щільний папір або сітку. Володіючи відповідним обладнанням і матеріалами, компанія Bee Print пропонує свої послуги надійного поліграфічного партнера - широкоформатний та інший друк за демократичними розцінками. Ви, в свою чергу, отримуєте:

 • Інформаційну підтримку нашими фахівцями. Ви будете повністю розуміти, що замовляєте і в яких цілях - матеріал і тип друку повинен строго відповідати вашим вимогам.
 • Дотримання термінів на всіх етапах виробництва. Створення макета, оформлення, друк і видача замовлення - ми робимо все максимально оперативно.
 • Якісний продукт за лояльними цінами. Ми завжди йдемо на зустріч клієнту, кінцевий результат спільної роботи вас приємно здивує.

Якщо вам потрібно оновити зовнішню рекламу або змінити інтер'єр в своєму будинку - звертайтеся в Bee Print. Ми беремо замовлення будь-якої складності і раді співпраці з новими особами для подальшої продуктивної роботи.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Широкоформатний друк у Києві

  Виготовлення та розміщення зовнішньої реклами в більшості випадків включає послуги широкоформатного друку. З точки зору технології даний процес – це нанесення зображень на рулонному матеріалі. Сучасний широкоформатний друк дозволяє використовувати для цього різні види сировини:

  • папір різної щільності,
  • вінілову плівка і самок лійку;
  • ванерну тканину,
  • сітку.

  Повнокольоровий фотодрук великого формату повсюдно використовується в різного роду вивісках, вітринах, рекламних щитах, світлових коробах і інших рекламних носіях. За типом використання поліграфія такого роду ділиться на інтер’єрну і зовнішню.

  Широкоформатний друк для зовнішньої реклами

  При створенні макетів для зовнішнього використання слід враховувати той факт, що об’єкт має бути видно з великої відстані, а деталізація відходить на другий план. Це і обумовлено тим, що широкоформатні постери зазвичай друкуються з роздільною здатністю не більше 360 точок на дюйм.

  Крім того не варто забувати ще одну особливість, а саме вплив зовнішніх факторів. Тобто, розміщення рекламного носія під відкритим небом – це постійне перебування під прямими сонячними променями, а також може включати підвищену вологість внаслідок випадання опадів. На щастя, розвиток сучасних технологій в сегменті поліграфії дозволив добитися найвищих результатів в плані підвищення зносостійкості друкованої продукції для зовнішнього застосування.

  Інтер’єрний широкоформатний друк

  В даному випадку зображення, на відміну від зовнішнього, буде розглядатися з близької відстані. Отже, його якість має бути відповідною. Діапазон розрізної здатності починається від показника 720 точок на дюйм і вище. Також слід зазначити, що завдяки особливості чорнила, друковані матеріали, призначені для використання в приміщенні, не володіють різким запахом і абсолютно безпечні при використанні в закритих просторах.

  Поліграфічна компанія Bee Print вже досить тривалий час цілком успішно працює в сфері виготовлення різного роду друкованої продукції в Києві та по всій Україні. Якщо вас цікавить цифровий та офсетний друк, то ви потрапили за адресою, оскільки наші ціни цілком демократичні, а рівень якості завдяки сучасному обладнанню та високому професіоналізму завжди на висоті.

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x