Ламінування документів

Для захисту зображень, документів та інших друкованих матеріалів виробляють ламінування. Завдяки різним видам плівки, можна вигідно підкреслити достоїнства зображення або приховати недоліки.

Глянцеве або матове ламінування здатне візуально витягнути або приховати контрастність, зробити кольори більш яскравими або приглушеними, а часом це єдиний спосіб зберегти первісний вигляд зображення і захистити від впливу навколишнього середовища.

Післядрукарською обробкою у вигляді ламінування займається наша компанія. Завдяки сучасному обладнанню і уважному ставленню співробітників до всіх завдань, даний процес проводиться досить швидко. Залежно від формату і кількості ламінованих одиниць ми готові запропонувати вам найдемократичніші ціни і систему знижок. Співпрацюючи з Bee Print ви помітите наші сильні сторони:

 • Висока кваліфікація наших співробітників. Ми зможемо заламінувати зображення або матеріали будь-якого формату і якості.
 • Оперативність і відповідальність. Якщо у вас "горять терміни", ми готові запропонувати екстрені послуги з ламінування або іншій роботі за прийнятними цінами.
 • Уважний підхід до кожного клієнта. Консультації та інформативна підтримка на всіх етапах роботи зробить нас вашою улюбленою поліграфією!

Bee Print займає гідне місце на ринку поліграфічних послуг і тримає марку вже багато років. Оперативний друк різної паперової продукції, банерів і полотен, постобробка і відмінний дизайн роблять нас вашим надійним і вірним партнером.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Ламінування документів в Києві

  Так чи інакше, поліграфічна продукція є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Друковані матеріали, які використовуються досить часто, з часом втрачають свій первозданний вигляд. Щоб продовжити термін служби паперу або картону передбачений такий спосіб захисту, як ламінація.

  Ламінування – особливості технології

  Під цим терміном мається на увазі процес постдрукарської обробки, під час якого на поверхню документів або іншої друкованої продукції наноситься захисний шар пластику різної товщини. Під впливом високої температури відбувається герметизація і пластикова плівка надійно з’єднується з папером.

  Ще зовсім недавно ціна такої послуги була доступна далеко не кожному. Причиною тому служила висока вартість обладнання та витратних матеріалів, купити які могли собі дозволити тільки великі гравці ринку. Та й сам процес захисту дещо відрізнявся від того, що ми маємо на сьогоднішній день. Для з’єднання поверхні з плівкою використовувався сольвентний клей, а для завершення хімічної реакції потрібно було кілька діб. Тобто крім високої вартості була й трата більш цінного ресурсу – часу.

  На щастя, ми живемо в світі, де розвиток технологій йде семимильними кроками, і заламінувати, наприклад, лист А4 займає менше хвилини, і коштувати це буде зовсім недорого.

  Сфера застосування ламінування

  Можна назвати досить багато найменувань поліграфічної продукції, якій потрібен додатковий захист. Крім документів, про які йшлося вище, матова або глянсова плівка з не меншим успіхом наноситься на поверхню:

  • фотографій;
  • плакатів;
  • візиток;
  • листівок;
  • календарів;
  • прайс-листів;
  • меню;
  • проїзних документів;
  • і багато чого іншого.

  Залежно від площі поверхні, на яку наноситься плівка, застосовується відповідне обладнання. Широкоформатна ламінація має на увазі рулонну технологію нанесення. Це означає, що пластикова плівка товщиною від 100 до 250мкрн подається з двох джерел. Це дозволяє захистити поверхню площею від формату А3 і вище.

  Пакетне ламінування оптимальне для тих випадків, коли розмір не перевищує А4. В даному випадку лист попередньо поміщається в конверт з плівки і пропускається через вали ламінатора, нагріті до температури 80-100 градусів Цельсія, в залежності від товщини пластику. Це оптимальний варіант для захисту документів або штучних примірників, які часто використовуються (посвідчення особи, пропуску і т.д.).

  На сьогоднішній день ламінація є практичним і доступним способом захисту поліграфічної продукції від впливу зовнішніх факторів, включаючи вологість і механічні пошкодження. Крім, власне, захисних властивостей, у ламінованої поверхні є ще одна цікава особливість. Після нанесення плівки фарби на зображенні стають соковитішими, а його контрастність помітно підвищується. Тобто, це ще й можливість досягти ефекту «фотопаперу», якщо є така необхідність.

  Bee Print - висока якість в стислі терміни

  Наша компанія в числі інших послуг також пропонує своїм клієнтам ламінування різних матеріалів. Перш за все, ми цінуємо ваш час, тому намагаємося виконувати замовлення в стислі терміни, відповідно до обсягу роботи. Для цього у нас є сучасне обладнання і штат кваліфікованих співробітників. Крім того, у вашому розпорядженні наші менеджери, які нададуть консультаційний супровід протягом всього періоду співпраці. Ми знаходимося в Києві, але успішно працюємо з клієнтами з інших міст України. Будемо раді стати вашим надійним партнером в сегменті виготовлення якісної поліграфічної продукції.

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x