Друк на плівці

Друк зображень на самоклеючій плівці або оракалі допоможе ефективно і в найкоротші терміни заклеїти вітрини, транспорт, таблички або щити. Плівка хорошої якості буде довго в експлуатації і виконає своє пряме призначення.

Компанія Bee Print займається такого роду друком на сучасному професійному обладнанні за допомогою сольвентних і екосольвентних чорнил, ми використовуємо плівку найкращої якості. Успішний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам гарантувати наступне:

 • Висока якість готового продукту. Ваша реклама буде помітна і приверне потенційних клієнтів.
 • Надання потрібної інформації замовнику. Наші співробітники проконсультують вас у виборі матеріалу і типу друку відповідно вашим вимогам і побажанням
 • Своєчасне виконання роботи. Оперативність - наше друге ім'я, ми цінуємо своє і Ваш час, і знаємо, що кінцевий результат залежить у виконанні завдань в поставлені терміни.
 • Гнучка цінова політика. Ми знайдемо компроміс у будь-якій ситуації.

Співпраця з компанією Bee Print дозволить вам поглянути на рекламу з іншого боку. Робота з нами обіцяє тривале партнерство з максимальною продуктивністю і взаємною вигодою!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк на плівці у Києві

  Друк на самоклейці є вельми затребуваною послугою, оскільки спектр застосування продукції на виході великий. Такий спосіб просування товарів і послуг універсальний і ефективний, тому його всюди використовують як невеликі організації, так і крупні комерційні структури.

  Переваги рекламних носіїв на самоклеючій плівці

  • Завоювати увагу потенційного споживача. Завдяки яскравому дизайну і практичному способу нанесення на будь-яку поверхню, друк на самоклеючій плівці стає відмінним способом виділитися серед інших подібних пропозицій.
  • Отримати довготривалий ефект. Завдяки використанню стійких і високоякісних матеріалів, наліпки тривалий час зберігають первозданний вигляд.
  • Нанести рекламоносії на різні поверхні. Друк самоклеючих етикеток і різного роду наклейок особливо актуальний в тих випадках, коли вам необхідно нанести певне зображення на різні фактури, будь то дерево, пластик або скло. Все це можливо легко здійснити завдяки сучасній формулі клейового покриття.
  • Охопити велику площу. Широкоформатний фотодрук є відмінним способом забрендувати масштабні об'єкти, від окремо розташованих конструкцій до транспортних засобів. Завдяки стійкості фарб зображення не боїться впливу вологи, а також відмінно переносить різкі температурні коливання і не вицвітає при попаданні УФ-променів.

  Друкарня Bee Print - сучасне обладнання і доступна ціна

  Спеціалізація нашої компанії - надання повного комплексу послуг з виготовлення поліграфічних матеріалів. У наших силах виконати замовлення будь-якого обсягу в мінімально можливі терміни і при цьому не допустити втрати якості. Адже для цього у нас є все необхідне, включаючи:

  1. Потужну базу, оснащену найсучаснішим обладнанням.
  2. Штат висококваліфікованих співробітників.
  3. Накопичений роками досвід і постійне самовдосконалення.
  4. Демократичну цінову політику і готовність завжди піти назустріч клієнтові.
  5. Можливість виконувати замовлення як по Києву, так і по всій Україні завдяки злагодженій системі комунікації і співпраці з транспортними службами.

  У нашій особі ви знайдете надійного партнера, націленого на реалізацію ваших інтересів.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x