Друк презентацій

Презентація-представлення новинки, проекту, об'єкта, товару або послуги, створених зовсім недавно і вимагають демонстрації потенційним покупцям, партнерам. Презентація являє собою цілий комплекс заходів, обов'язковою частиною яких є представлення події в друкованому вигляді. Така поліграфія включає набір інформаційних даних на аркушах, документів, скріплених між собою одним з можливих способів – пружиною або прошивкою, упакованих в папку.

Друк презентацій - завдання, що вимагає уваги до деталей. Варто пам'ятати - презентація несе в собі конкретну мету:

 • донести до цільової аудиторії повну інформацію про продукт/послугу / компанії;
 • здійснити комунікацію з діловими партнерами, інвесторами та потенційними клієнтами;
 • змістити чашу терезів при прийнятті рішення про співпрацю в сторону компанії, що надає товар/послугу.

Якщо надрукувати презентацію правильно, не шкодуючи ресурсів і звернувшись до професійних дизайнерів і оформлювачів, можна досягти всіх цілей і отримати, в підсумку, найпотужніший інструмент для реклами і просування продукту.

Не варто покладатися тільки на поліграфію. Не меншу роль у справі розкрутки бренду або товару грає виступ, що представляє товар керівної ланки компанії. Але і без якісно складеної і реалізованої брошури з інформацією досягти успіху не вийде.

Компанія Bee Print пропонує роздрукувати презентацію на якісному папері з брошуруванням найбільш відповідного типу.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Як здійснюється друк презентації

  Перш ніж надрукувати будь-яку презентацію потрібно створити докладний макет майбутньої брошури і прийняти рішення про такі параметри продукту як:

  • кількість сторінок, їх орієнтація і формат;
  • обсяг друкованої продукції;
  • буде це кольоровий або чорно-білий варіант;
  • матеріал обкладинки і підкладки, їх дизайн;
  • тираж випущених презентацій.

  Залежно від того, які критерії презентації будуть прийняті за основу, залежить багато чого - тип паперу, обладнання, час на роботу фахівців, ціна готової продукції. З урахуванням вимог і побажань клієнта і сучасних поліграфічних трендів ми розробимо максимально вигідний з візуальної та інформаційної точки зору макет.

  Друк презентації: види і особливості продукції

  Яку роздрукувати презентацію? Насправді, візуально уявити піднесену інформацію можна по-різному. І відмінність не тільки у розмірі «книжечки».

  Структура презентації включає в себе:

  • текстове наповнення;
  • інфографіку;
  • малюнки, фото, креслення;
  • таблиці, прайс-листи та ін.

  Створити презентацію можна також двома способами:

  1. У стандартних комп'ютерних програмах. Варто знати, що подібна робота потребує додаткової обробки матеріалу, вирівнювання кольорового наповнення, переверстання, доповнення полів, зміни формату.
  2. Дизайнерська розробка макета. Вартість такої роботи буде вища, але і доопрацювань вона потребує мінімум. Професійне верстання дозволяє досягти найбільш виграшного результату при друку презентації.

  У нашій компанії ви можете замовити створення нової презентації або доопрацювання вже наявної

  Вибирайте формат презентації - в більшості випадків це А3, А4 або А5. При необхідності ми роздрукуємо продукцію в нестандартному форматі. Обкладинка може бути виконана з щільного картону, плівки. Для створення внутрішнього блоку листів використовується папір середньої щільності, а для виробництва підкладки - міцний картон (плівка). Листи найчастіше кріплять на пружину, але можливий і інший варіант рішення - методом зшивання документів між собою. Розміщення пружини допустиме з будь-якого боку виробу. При необхідності листи презентації можна заламінувати.

  Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, враховуємо побажання замовників і пропонуємо переможний варіант для представлення товару/послуги в друкованому вигляді. Спілкування з нашими фахівцями допоможе внести конструктив в обговорювані макету, зробити його кращим і ефективнішим. Ми візьмемо до уваги аргументи і пропозиції замовників і роздрукуємо тираж презентації у тому вигляді, в якому він стане потужним інструментом для просування бізнесу. При замовленні великих тиражів друку та на інших послуг у поліграфічній студії діє знижка.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x