Друк на конвертах

Незважаючи на лідерську позицію електронних методів обміну інформацією, застосування конвертів все так само затребуване, як і раніше. Друк виробів, на яких нанесено логотип, є невід'ємним заходом при формуванні іміджу. Даний метод пересилання всіляких документів володіє певними перевагами. Завдяки персоналізації можна виділити бренд на тлі конкуруючих компаній, а також надати впізнаваність і привабливість бізнесу.

Корпоративні конверти являють собою невід'ємний атрибут кожної фірми, що поважає себе. Це перша річ, яка опиниться в руках у одержувачів – потенційних клієнтів або бізнес-партнерів. Корпоративні конверти створюють враження про компанію. Оскільки вони повинні бути такими, щоб їх було приємно отримувати і відправляти, послуга друку на конверті на сьогоднішній день користується великою популярністю.

В процесі оформлення корпоративних конвертів слід дотримуватися певних нескладних правил. Мабуть, найважливішою деталлю виробу виступає нанесений на нього логотип фірми. Йому належить роль ідентифікатора сувенірної продукції підприємства. Під час подальшого контакту з адресатами логотип, розміщений на конверті, будуть дізнаватися з самого першого погляду.

Крім упаковки для всіляких документів, конверти можуть виконувати функцію обгортки для запрошень, виступати листівками і бути символом фірмового стилю.

У процесі створення конвертів може застосовуватися один з наступних типів друку:

 • офсетний;
 • цифровий;
 • трафаретний.

Цифровий вид друку застосовується в разі, якщо потрібно несуттєвий тираж виробів. Завдяки офсетному типу, можна створювати конверти в значних кількостях. Такий друк не передбачає будь-яких обмежень щодо застосування кольорів. Саме тому друк фірмових конвертів здійснюється за допомогою даного методу. Що ж стосується трафаретного друку, вона забезпечує можливість отримувати зображення, що відрізняються насиченістю. Крім того, якщо стоїть завдання надрукувати незвичайними фарбами на папері, краще скористатися трафаретом.

При замовленні послуги друку на конвертах в BeePrint, вам надається можливість вибирати матеріали, з яких вони будуть виготовлені, тип друку, а також метод заклеювання.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк на конвертах - ідеальний спосіб просування вашого бренду

  Мабуть, немає необхідності переконувати когось у тому, що конверти з нанесеними логотипами є обов’язковою частиною добре продуманого іміджу солідної фірми. Без них не обійтися в процесі розсилок ділових документів і листів, при запрошенні на виставки і презентації, і, звичайно ж, в разі необхідності доставки рекламної продукції. Тому друк фірмового логотипу на конвертах є на сьогоднішній день досить поширеною послугою.

  Часом клієнти воліють замовити двосторонній друк. І ми готові зробити це спеціально для вас. Замовте будь-який з розмірів виробу – ми здійснимо нанесення зображення з однієї або з обох сторін, в один або кілька кольорів. Ми з радістю втілимо в реальність абсолютно будь-яку вашу «конвертну» ідею.

  Якщо говорити про виробництво конвертів, незалежно від їх розміру, вони виготовляються зі спеціального паперу, що відрізняється тонкістю і одночасно міцністю. Наша компанія гарантує друк високої якості абсолютно будь-якого зображення.

  Самі конверти також можуть бути різними. Так, виробники пропонують в асортименті варіанти з вікном для карт, зі смугою під наклейку марки, адресу відправника та одержувача. Ми нанесемо на таку продукцію слоган, емблему бренду, назву компанії. Формат таких носіїв інформації, як конверти, може бути різним – від зовсім невеликих конвертиків під картки, до досить великих позицій для відправки брошур, презентацій, книг.

  Друк конвертів з логотипом – відмінна ідея для просування бізнесу. Не варто упускати її і знижувати значимість такого підходу для реклами.

  Чому варто замовити послугу друку на конвертах в Києві у нас

  Наша фірма завоювала довіру тисяч користувачів поліграфічних послуг. Вирішивши співпрацювати з нами і зробити замовлення, ви зможете оцінити наші переваги:

  • персональний підхід;
  • креативний підхід до вирішення поставлених завдань;
  • оперативність виконання;
  • застосування найкращих матеріалів;
  • виготовлення виробів на сучасних технічних пристроях;
  • прийнятна вартість.

  Мабуть нашим потенційним замовникам цікаво дізнатися, наскільки швидко на конверт буде нанесений друк. Швидкість оформлення поліграфії залежить від таких параметрів як обсяг роботи, складність зображень, необхідність розробки або доопрацювання дизайну макета. У будь-якому випадку, час, витрачений на розміщення принтів на конвертах, не перевищуватиме тимчасові витрати на оформлення конвертів самостійно, а якість такої роботи виявиться безсумнівно вищою.

  Друк на конвертах в нашій друкарні – це строгий порядок виконання всіх етапів роботи. Ми розробимо найбільш зручний і практичний тип конструкції конверта, підберемо максимально виграшний дизайн, врахуємо всі дрібниці. Будь-яка людина, отримавши послання в такому конверті, неодмінно помітить його і зверне увагу на вміст.

  Якщо вам треба оперативно і гранично якісно надрукувати конверти, ви звернулися за правильною адресою.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x