Друк вітальних листівок

Якщо вас чекає урочистий захід, свято або просто хочеться проявити свої творчі здібності і креативні ідеї - друк листівок і запрошень бере на себе компанія Bee Print.

Залежно від тиражу і палітри розроблених листівок ми можемо запропонувати вам кілька видів друку. Якщо ви сповнені свіжих цікавих ідей і хочете втілити їх у життя - наші кваліфіковані дизайнери реалізують їх у вигляді листівок для ваших друзів і близьких. Особливо популярна ця послуга напередодні новорічних свят, тому варто заздалегідь подбати про приємні подарунки та знаки уваги від вашого імені.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері поліграфії і сотням успішним проектам, ми з радістю виконаємо Ваше замовлення на вищому рівні, від початку до кінця. Ви оціните наші переваги:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми втілимо ваші найоригінальніші ідеї в реальність, надруковані у нас листівки принесуть масу задоволення і вам, і вашим близьким.

Якісні матеріали та друк на сучасному обладнанні. Листівки, надруковані у нас, вигідно відрізняються від магазинних, тим більше, що вони будуть ексклюзивними.

Консультування на всіх етапах виробництва друкованих матеріалів. Ви самі вибираєте спосіб друку і вид паперу - ми проінформуємо Вас про всі нюанси роботи.

Робота з Bee Print принесе вам масу задоволення і ви будете задоволені кінцевим результатом. Наші фахівці завжди прийдуть на допомогу у вирішенні будь-яких, навіть найважчих питань і завдань. Ми працюємо оперативно і з ентузіазмом!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк листівок у Києві

  Такий вид послуг, як друк листівок, є досить затребуваним. Залежно від обсягу тиражу надрукувати даний вид поліграфічної продукції можна декількома способами. Дана тема також актуальна для запрошень та рекламних буклетів схожого формату.

  Офсетний друг листівок

  Виготовлення офсетом виправдано в тому випадку, коли тираж перевищує тисячу примірників. В даному випадку ви отримаєте відмінну якість, та й ціна буде вигідною, але доведеться трохи почекати. Це пов’язано з технічними особливостями даного способу друку, але повністю себе виправдовує в фінансовому плані.

  Цифровий друк листівок

  Якщо вам необхідна невелика кількість листівок або запрошень, тобто пару сотень екземплярів, то даний спосіб друку є оптимальним. Його ще рекомендують в тому випадку, коли вам необхідно зробити нанесення зображення з великою кількістю деталей і відтінків. Ще однією перевагою цифрового друку є можливість персоналізувати (нанести порядковий номер або ім’я) кожен виріб. Також його можна буде замовити, якщо вас підганяють терміни.

  Шовкографія

  Поліграфія не стоїть на місці і постійно розвивається, тому у споживача завжди буде великий вибір. Так, якщо вам потрібні ексклюзивні екземпляри листівок на так званому «дизайнерському» папері, то ваш варіант – шовкографія. Дана технологія дозволяє нанести чіткі яскраві зображення на фактурну поверхню, що є недоступним при інших способах друку.

  Для того, щоб продукція набула завершеного вигляду, їй необхідно пройти етапи постдруковної обробки, яка включає в себе:

  • біговку;
  • тиснення;
  • обробку лаком;
  • нанесення металізованих написів;
  • фігурну порізку.

  Також в окремих випадках на вимогу клієнта під замовлення можуть бути виготовлені конверти під формат листівок і запрошень.

  Звертаємо вашу увагу, що традиційні листівки зовсім не обов’язково повинні бути присвячені до якогось свята. Останнім часом стає дуже популярним жанр корпоративних листівок. Тобто це якесь послання партнерам і клієнтам, виконане в корпоративному стилі з відповідною символікою. Це ще один спосіб підкреслити статус вашої компанії і суттєво підвищити її імідж серед конкурентів.

  Наша компанія надає послуги в сфері дизайну та друку всіх видів поліграфічної продукції. Потужний виробничий цех, оснащений сучасним обладнанням, команда професіоналів і стійке бажання рости в обраному напрямку дозволяють нам успішно виконувати замовлення будь-якої складності. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x