Друк на пакетах

Пакети з логотипом – ефективний і недорогий інструмент реклами, який грає не тільки інформаційну, але і практичну роль. Така продукція відрізняється доступністю, адже в якості носія можна вибрати найпростіші паперові пакети, зручністю поширення – пакети використовуються повсюдно, придатними для нанесення лого розмірами.

Як проводиться друк на пакетах? Технологія виробництва товару безпосередньо залежить від виду витратного матеріалу. Пакети під нанесення можуть відрізнятися щільністю, якістю, складом. У друкарні застосовують метод офсетного друку для виготовлення пакетів. Даний вид друку забезпечує відмінну якість і низьку вартість відбитка при середніх і великих тиражах.

Замовлення поліграфії в компанії Bee Print можливе в будь-якому виконанні і в будь-яких кількостях. Ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали для нанесення корпоративної символіки на пакети з паперу. В якості носія вашої реклами можуть виступати як затребувані варіанти пакетів різних розмірів, так і не стандартні пакети індивідуальних розмірів.

Друк на самих різних основах дозволяє нам організувати виготовлення пакетів з логотипом в стислі терміни із збереженням високої якості відбитка. Крім пакетів ми можемо виготовити різну корпоративну поліграфію для вашої компанії.

Заказать онлайн Бесплатная консультация

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади наших робіт

  Популярні послуги

  Друк на пакетах: ефективний маркетинговий хід

  Паперові пакети – один з найбільш затребуваних видів упаковки, широко використовуваний як в побуті, так і на великих виробництвах. Поряд з іншими видами аксесуарів пакети є відмінним рішенням для нанесення рекламної інформації в її найбільш лаконічному виконанні – друку корпоративної символіки, слоганів, контактних даних. Такі пакети можна використовувати для просування бренду в самих різних ситуаціях – на семінарах і конференціях, застосовуючи як упаковку для роздавальних матеріалів і сувенірів, на ярмарках, виставках, в магазинах тощо. Асортимент пакетів з логотипом досить широкий для того, щоб можна було підібрати оптимальну за розмірами і обсягом продукцію.

  Які пакети найчастіше використовуються під друк? Залежно від мети виготовлення рекламної продукції та місця її реалізації замовник може вибрати будь-які варіанти упаковки, від простих дешевих пакетів малого розміру до стильних пакетів з щільного матеріалу для презентів.

  Що можна надрукувати на пакетах? Будь-яку інформацію, здатну стати елементом маркетингової компанії. Як правило, компанії вибирають в якості зображення корпоративну символіку, логотипи, емблеми, написи в кольорах бренду, слогани, стилізовані картинки, контактні дані фірми, телефони для зв’язку і інші написи або фото, які можуть послужити для розкрутки компанії.

  Де можна поширювати пакети з печаткою?

  Варіантів безліч. Крім уже перерахованих вище заходів, пакети можуть поширюватися:

  • на вулицях міста – роздавати корисні дрібниці перехожим, відповідним параметрам ЦА;
  • в офісі – підносити сувеніри партнерам, відвідувачам, клієнтам;
  • в будинках потенційних клієнтів – заповнивши пакет рекламною продукцією і залишивши його в поштовій скриньці або вручивши в руки мешканцям.

  Така упаковка може служити для розміщення в ній іншої рекламної продукції, наприклад, одягу або аксесуарів, канцелярії з логотипом.

  Друк логотипу на пакетах: технологія виробництва

  Нанесення обраного замовником логотипу на пакети здійснюється після підготовки спеціального штампа – висікання для конкретного розміру пакета. Для того щоб картинка протрималася на пакеті довго і не була схильна до впливу зовнішніх факторів (води, ультрафіолету, забруднень) проводиться післядрукарська обробка – ламінування пакета, що забезпечує довговічність виробу і захист паперового носія від вологи. Ще ламінація надає приємні тактильні відчуття при використанні пакета.

  Логотип або інша інформація наноситься на пакет методом офсетного друку. У нашій друкарні в цих цілях застосовується спеціальне обладнання і програмне забезпечення, завдяки чому друк будь-яких пакетів з логотипом не займає багато часу і відрізняється високою якістю. Метод офсетного друку в більшості випадків застосовується для виробництва великих тиражів продукції і характеризується невисокою собівартістю відбитка при великих тиражах.

  Після друку, ламінування та висікання, пакет надходить на складальну лінію де і набуває свій кінцевий вигляд. На цьому етапі відбувається збірка висічених пакетів, їх проклейка і посилення дна. Останніми штрихами є додавання ручок (вони бувають різноманітні) і упаковка тиражу в крафт-папір.

  Пакети з логотипом: як замовити виготовлення

  Як зробити замовлення на пакети з корпоративною символікою для просування бізнесу? Зв’яжіться з нашим менеджером і обговоріть деталі друку, включаючи створення макета (якщо у вас є готовий ескіз – надішліть його на електронну пошту Bee Print). Ми допоможемо вам підібрати оптимальний формат товару під друк, а також зробити покупку послуги максимально вигідною.

  Замовити невід’ємний атрибут рекламної кампанії – пакети з логотипом, можна по телефону або заповнивши заявку на сайті. Ми зв’яжемося з вами для деталізації замовлення найближчим часом.