Сканування та оцифровка інформації

Сканування документів і книг дає можливість вивести процес обробки інформації на новий рівень-спростити процедуру архівації - впорядкувати вміст сховищ, дати можливість швидкого і спрощеного доступу Користувачеві до необхідного контенту в будь-яку хвилину і створювати незліченну кількість копій без витрати часу і сил.

Оцифровані документи не вимагають спеціальних навичок і додаткових дій для роботи з ними. Електронний образ паперового документа зберігає всі риси вихідного матеріалу - колірну гамму, чіткість, контрастність. При необхідності може бути проведена реставрація носія і отриманий більш якісний варіант зносився або пошкодженого, нечіткого документа. Компанія Bee Print спеціалізується на виробництві поліграфічної продукції і проводить сканування документів і їх оцифровку на професійному рівні. Наявність великого досвіду роботи, сучасного обладнання та бажання відповідати очікуванням клієнтів допомагає нам виконувати найскладніші замовлення. Сканування документів в Bee Print-це:

 • технологічність і якість виконання – ми гарантуємо повну відповідність електронних копій контенту на паперових носіях;
 • висока швидкість виконання замовлення - ми беремося за роботу, яка потрібна» на вчора", знаходимо вихід з форс-мажорних ситуацій і граємо на випередження;
 • створення електронного документообігу в зручному для користувачів вигляді-знайти необхідну "папір" тепер буде набагато простіше, а працювати з нею зможе будь-яка людина, знайомий з мінімумом комп'ютерних програм;
 • консультанти компанії допоможуть підібрати оптимальний спосіб сканування і обробки інформації, завдяки чому отриманий результат буде вище очікуваного;
 • ви не знайдете в нашому прайсі завищених цифр - ми допоможемо Вам скоротити витрати і зберегти бюджет.

Проведення сканування вимагає дотримання декількох правил-наявності професійного обладнання, досвіду роботи у співробітника, високій швидкості роботи. Тільки в цьому випадку результат буде гідний похвали. Наявність сотень постійних клієнтів, сучасна матеріальна база, постійне оновлення обладнання та витратних матеріалів, пошук нових рішень до стандартних завдань і креативний підхід до реалізації задуманого - лише мала частина властивих компанії Bee Print достоїнств. Якщо ви шукаєте вигідний шлях для перекладу документообігу в електронний вигляд - ви звернулися точно за адресою.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Оцифровка інформації або навіщо потрібно сканування?

  Ера паперової метушні канула в Лету і змінила її епоха цифрових технологій. Причому, зробила це майстерно, стрімко, не залишаючи шляхів до відступу. Сьогодні рідко хто зберігає інформацію в паперовому вигляді, замінюючи носії на електронні образи. Звичайно, якщо вірити класику, книги – вічні. Але й вічність, в цьому випадку, не безмежна. Папір зношується, інформація втрачає яскравість, вицвітає. Та й обсяги листів, підшивок, папок з документами з часом починають перевищувати допустимі норми. Знайти необхідний папір в такому архіві – можливо, але дуже складно. Сканування документів і книг, вироблене в Києві компанією Bee Print, дозволить скоротити розміри паперових сховищ і вивести вашу справу на новий рівень.

  Оцифровка документації – процес, що вимагає наявності часу, сучасної техніки та вміння поводитися зі сканером і комп’ютерними програмами. Завдання, яке під силу кожному. Але чи є у вас бажання і можливості витратити не один день на вивчення інформації, придбання обладнання і переклад документів в електронний формат? Більшість компаній вважають за краще скористатися послугами профі.

  Переваги сканування професіоналами

  Підготовка до сканування проводиться на вищому рівні, з урахуванням особливостей і специфіки паперових носіїв. Не завжди можливо зробити розшивку підшивок документів і, в цьому випадку, використовується спеціальне обладнання (планшетний сканер) для оцифровування зшитих сторінок.

  Для систематизації відсканованих документів може бути застосована техніка зшивання паперів за допомогою скріпок або скоб, завдяки чому паперовий варіант документації буде відданий власникові в упорядкованому вигляді.

  Сканування документів в компанії Bee Print проводиться за мінімальною ціною, при цьому якість образу не страждає.

  Ми працюємо з усіма форматами документів і допоможемо вам створити електронну звітність в зручному для користувачів вигляді.

  Електронний образ документа, створений професіоналами, зберігає всі риси прототипу, включаючи колірну гаму, насиченість, яскравість, чіткість. При необхідності якість відсканованого матеріалу може бути покращено.

  Для чого вам можуть знадобитися послуги по скануванню різних документів? Ви легко спростите документообіг, зможете створювати незліченну кількість копій, забезпечите захист від несанкціонованого доступу до архівів. В електронному вигляді набагато простіше відновити хронологічний порядок документації, розсортувати образи по важливих параметрах, швидко знайти потрібний файл. Переваг – безліч. Недоліків – не виявлено.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x