Друк плакатів

Яскрава і помітна реклама на плакатах не втрачає актуальності вже багато десятиліть. Великий формат, привабливий дизайн і лаконічність змісту - ось головні принципи ефективності плакатів, які знайомлять аудиторію з вашими послугами, заходами або товарами. При цьому такого виду реклама є більш ніж доступною у фінансовому плані.

Якісні широкоформатний друк і папір відіграють важливу роль у виготовленні плакатів і афіш. Не варто забувати і про грамотне оформлення - поєднання кольорів, композиція і читабельність впливають на візуальне сприйняття вашого посилу. Фахівці компанії Bee Print допоможуть розробити дизайн плакатів або проконсультувати з приводу майбутнього друку вашого готового макета. Друкуючи плакати у нас Ви отримуєте:

 • Індивідуальний підхід дизайнера до вашого початкового задуму. Наші співробітники зрозуміють вас з напівслова і реалізують будь-які ваші ідеї і концепції.
 • Своєчасне виконання замовлення за найвищими стандартами. Ваші плакати будуть вигідно відрізнятися на тлі інших - Bee Print гарантує відмінну якість роботи на всіх стадіях розробки.
 • Правильну передачу кольору. Готовий продукт нічим не відрізняється від макета і узгодженої палітри, використаної для друку.

Цифровий і фото- друк в нашій компанії дозволить вам оцінити оперативність і відмінні навички співробітників - крім плакатів ви можете роздрукувати у нас календарі, флаєри, брошури та інші матеріали, і залишитися більш ніж задоволеними.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк плакатів в Києві

  Плакати давно стали звичним для нас способом отримувати нову інформацію. Проходячи по вулиці, повз вітрини, гуляючи десь, ми завжди звертаємо увагу на яскраві плями плакатів і читаємо інформацію на тих, які сподобалися. Саме тому багато компаній прагнуть створювати оригінальні плакати, що запам’ятовуються, щоб залучати максимум клієнтури. Допомогу в цьому їм надають дизайнерські та поліграфічні компанії. Якщо ви налаштовані на швидкий і якісний результат і хочете замовити друк плакатів, то компанія Bee Print до ваших послуг.

  Широкоформатний друк в Києві зараз мало кого здивує. Цю послугу пропонують безліч поліграфічних фірм. Різні рекламні матеріали і інформація з використанням всіх колірних відтінків за допомогою такої печатки наноситься на банери, плакати, афіші. Але не достатньо лише роздрукувати партію. Для того, щоб покупець зупинився біля вашого плаката, необхідно його зацікавити вже здалеку. У цьому питанні важливий стильний, лаконічний і привабливий дизайн. Ідеальну комбінацію двох цих послуг і пропонує наша компанія.

  У чому наша сильна сторона в друку рекламних плакатів в порівнянні з конкурентами

  Ми завжди орієнтовані на кожного окремого замовника. Ми працюємо докладно і оперативно одночасно.

  Якщо в переліку наших послуг ви вибираєте друк плакатів, то ми гарантуємо вам яскравість і чіткість продукції, а також доступні розцінки і високу швидкість роботи за допомогою сучасної технологічної бази.

  Bee Print пропонує на ваш вибір такі формати плакатів, як:

  • А 1;
  • А 2;
  • А 3.

  Друк плакатів А1

  Друк А1 в Києві у співпраці з нами – це розробка макета та створення продукту, який буде помітний здалеку. Така реклама просто зобов’язана бути творчою. Тільки в цьому випадку на неї зверне увагу цільова аудиторія. Замовляючи такі постери у компанії Bee Print, ви вкладаєте кошти в свій майбутній розвиток.

  Друк плакатів А2

  Наш друк А2 в Києві не менше помітний і якісний. Це відмінний варіант швидко проінформувати покупців про ваші товари і послуги, запросити на захід і донести контактні дані.

  Чому варто замовляти друк форматів А1, А2 і А3 у нас? Компанія Bee Print працює для вас таким чином:

  Якщо ви зупинилися на такому варіанті, як друк А1 в Києві, то ми запропонуємо вам індивідуальний дизайн, спільне створення проекту і яскравий продукт на виході;

  Якщо ваш вибір припав на друк А2 в Києві, то у нас ви зможете замовити постери для супермаркетів і магазинів, ділових центрів, розважальних комплексів. Ми по вашому запиту розмістимо всі необхідні дані і допоможемо оформити будь-яку ідею зі смаком.

  Наш широкоформатний друк - це дуже вигідно.

  Компанія Bee Print пропонує клієнтам тиражі різних обсягів. Говорячи про розміри А2 і А3, ми займаємося трьома стандартними тиражними розмірами – 1000, 2500 і 5000 штук. Вартість кожної партії відрізняється з тією умовою, що чим більший тираж, тим нижча ціна за одиницю. Ми прагнемо до розвитку і хочемо, щоб наші клієнти приходили до нас із задоволенням і не один раз.

  Компанія Bee Print – це широкоформатний друк в Києві по будь-якому запиту. Наше технічне оснащення працює на максимум і дозволяє нам з найбільшою оперативністю виконувати навіть великі замовлення.

  Якщо ви замовляє плакат у Bee Print, то перше, що ми робимо, це створюємо макет. Кожен наш макет не йде в подальшу роботу до тих пір, поки клієнт не залишається абсолютно задоволеним. Після узгодження настає черга цифрового друку. Він дає дивовижну чіткість навіть найменших деталей, тому вам не доведеться переживати з приводу того, що дрібний шрифт на вашому постері або банер не буде зрозумілий покупцеві.

  Крім роботи з плакатами на ваше замовлення наша компанія зможе виготовити такі рекламні носії, як:

  • флаєри;
  • буклети;
  • каталоги;
  • листівки;
  • календарі;
  • інше.

  Замовте у нас візитні картки, папки, хенгери і інші обов’язкові атрибути ділової сфери і отримаєте швидкість за вигідною ціною з приголомшливою якістю виконання.

  Компанія Bee Print – це команда творчих і професійних співробітників, які орієнтовані на ваше процвітання.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x