Друк бирок

Лейбли на одяг – обов’язковий елемент будь-якого текстильного виробу. Ці невеликі ярлики не помітні оточуючим, але містять великий обсяг корисної інформації для споживача. Бирка допоможе дізнатися, з якого матеріалу виготовлена ​​продукція, як за нею правильно доглядати, хто і де виробляє товар. На бирках вказують розмір одягу, розміщують основні вимоги до умов прання, прасування, сушки текстилю.

Лейбл може нести на собі і іншу інформацію, наприклад, логотип компанії, процентний склад тканини. На невеликому за розміром шматочку тканини, картону, пластику нанесена вся історія створення товару та побажання виробника. Саме тому при створенні етикеток необхідно дотримуватися певних стандартів.

Друк бирок – один з напрямків діяльності компанії BeePrint. Наші замовники можуть вибрати будь-який дизайн ярликів і замовити виготовлення будь-якого необхідної кількості бирок.

Чому послуги Bee Print користуються великим попитом у виробників текстильної продукції? Ми пропонуємо максимально вигідні умови співпраці:

 • виготовлення бирки проводиться в найкоротші терміни і у відповідності до всіх вимог і стандартів, що пред’являються до продукції даної категорії;
 • наші консультанти надають детальну інформацію про послугу і допомагають вибрати ідеальний варіант технології друку;
 • ярлики на будь-які вироби, в тому числі на одяг, ми виготовляємо тільки з якісних матеріалів.

Для замовлення друку бирок зв’яжіться з нами або залиште заявку на сайті. Оформити заявку можна з будь-якої точки України – нами організована оперативна доставка готової продукції по країні.

Заказать онлайн Бесплатная консультация

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Виготовлення бирок: простий спосіб повідомити споживачеві інформацію про товар

  Замовлення бирок – обов’язковий етап у виробництві будь-якого текстильного виробу. Одяг без етикетки незрозумілий для споживача, адже саме ярлик несе в собі всю основну інформацію:

  • інформує про розмір виробу;
  • розповідає про склад тканини;
  • допомагає організувати правильний догляд за текстилем;
  • забезпечує можливість зв’язку з виробником.

  Для виготовлення ярликів для одягу використовують різні матеріали. Це може бути картон, пластик, тканину. Етикетка обов’язково повинна виглядати презентабельно, адже вона є «візитною карткою» компанії виробника і розповідає про ставлення бренду як до продукції, так і до споживача. Найбільшим попитом користуються текстильні етикетки. Вони можуть бути вшиті у внутрішній шов виробу або розміщуватися в комірцевій зоні. На таких ярликах розміщують основну інформацію про тип тканини, розмір одягу, способи догляду.

  Серед популярних варіантів етикеток на замовлення присутні і інші бирки. Перед експлуатацією виробу їх знімають з одягу, адже ці етикетки призначені для того, щоб бути розміщеними на зовнішній частини товару. Замовити друк такої етикетки на одяг можна з різних матеріалів:

  • з картону – екологічний варіант бирки;
  • з пластика – така етикетка не боїться вологи.

  Якою має бути хороша бирка? Підберіть стильний дизайн, який приверне увагу споживача. Ваш товар стане пізнаваним серед безлічі аналогів. Використовуйте якісну і надійну поліграфію – дані, розміщені на бирці, повинні дійти до споживача без втрати видимості, чіткості. Етикетка повинна бути міцною – зім’ятий і розірваний виріб навряд чи сприятиме підвищенню інтересу до товару.

  Вимог, що пред’являються до етикеток, не дуже багато. Але цього невеликого переліку побажань і рекомендацій слід дотримуватися.

  Яка інформація обов’язково має бути присутня на бирці? Назва компанії виробника, склад тканини, розмір, правила експлуатації (із зазначенням температури прання і прасування), а також – контактні дані виробника. Доповнити інформацію можна будь-якими відомостями за бажанням виробника продукції.

  Лейбли для одягу: якісна поліграфія для вашого бізнесу

  Хочете підкреслити індивідуальність продукції за допомогою ярликів високої якості? Замовте друк бирок в Києві – компанія Bee Print пропонує скористатися комфортними умовами співпраці і стати володарем унікальних за дизайном і якістю бирок для будь-яких предметів гардероба та інших текстильних виробів.

  Професійне нанесення інформації на всі види матеріалів дозволить вам розробити етикетки, які стануть невід’ємною частиною корпоративного стилю компанії. Ми використовуємо сучасне обладнання для друку. У поліграфії працюють кращі дизайнери, які допомагають створювати ексклюзивні макети ярликів. Ми допоможемо зробити ваш продукт особливим і схилити споживачів до прийняття правильного рішення – на користь товару, забезпеченого красивими і інформативними етикетками.

  Як замовити бирки

  Бирки із зазначенням розміру, правил експлуатації, номерами партій, логотипами та іншою корисною інформацією можна роздрукувати без будь-яких проблем. Оформіть замовлення на надання поліграфічних послуг на сайті компанії Bee Print. Для наших клієнтів – комплексний сервіс, включаючи допомогу в розробці макета, друк бирок, пересилання в будь-який населений пункт України.

  Друк бирок в друкарні Bee Print можливий на різних видах матеріалів і з застосуванням якісного додаткового покриття – ламінування, лакування. Надрукувати ярлик можна на всіх типах текстилю, картоні, пластику. Вибирайте кращий варіант – ми можемо реалізувати навіть самі нестандартні ідеї.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x