Друк каталогів

Зручний і корисний вид поліграфічної продукції - каталог - невід'ємна частина співпраці з потенційними і постійними клієнтами. Завдяки конкретній інформації, розміщеній на сторінках каталогу, можна більш детально дізнатися про товари і послуги, які надає ваша компанія.

Велику роль в подачі інформації відіграє оформлення і якість каталогу. Приємний папір, чіткий шрифт, стильна обкладинка, наповненість - ось з чого складається хороший каталог, який приємно брати в руки.

Завдяки багаторічному досвіду і сотням успішних проектів компанія Bee Print надає послуги з розробки і друку каталогів найкращої якості. Співпраця з нами передбачає:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми створюємо ексклюзивні каталоги, що відповідають вашому роду діяльності. Допоможемо визначитися з форматом, складанням, типом друку та іншими нюансами.
 • Високий рівень професіоналізму на всіх етапах створення друкованого продукту. Замовивши у нас каталоги, можете бути впевнені, що вони привернуть увагу клієнтів і зможуть використовуватися тривалий час, не втрачаючи зовнішній вигляд.
 • Своєчасне виконання замовлення. Ми цінуємо свій і ваш час, тому оперативність у нас завжди в пріоритеті.

Працюючи з компанією Bee Print ви можете бути впевнені у відмінній роботі наших співробітників на всіх стадіях виготовлення каталогів або іншої продукції. Завдяки багаторічному досвіду ми розуміємо вас з півслова і зробимо все можливе, щоб ваші найсміливіші і креативні ідеї були реалізовані!

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Заповніть для прорахунку вартості

  Наші переваги

  Приклади робіт

  Популярні послуги

  Друк каталогів

  Зараз рекламні каталоги стали звичною частиною нашого життя. Цей зручний вид поліграфічної продукції допомагає клієнту без зайвих питань і витрат енергії дізнатися необхідну інформацію про товари або послуги компанії. Каталог являє собою кілька сторінок, які скріплені разом. Як правило, вони виготовляються без твердої обкладинки.

  Яскраві, стильні, корисні покупцеві друковані каталоги для вас розробить і роздрукує наша компанія. Ми носимо ім’я Bee Print і наш головний принцип роботи – оперативність.

  Друк каталогів входить в список наших основних послуг і включає комплексну роботу над замовленням, а не суто роздруківку.

  Чому варто вибирати каталоги як рекламний носій для своєї компанії

  Головною перевагою цього інформаційного носія є те, що даних в каталозі міститься набагато більше, ніж, наприклад, на рекламній листівці. Дані ці можуть бути представлені у вигляді тексту, цифр, фотографій. І при правильному їх розміщенні вони зможуть зацікавити потенційного покупця.

  Друк каталогів у співпраці з BEE PRINT починається зі створення макета

  Наші професіонали комплексно підходять до виконання завдання. Ми вивчимо ваш продукт або послугу, виділимо ключові дані, створимо дизайн кожної сторінки. Формат каталогу, кольори, загальне стильове рішення вибираєте і коригуєте тільки ви. Наше завдання – вловити ваші бажання і допомогти в правильній їх візуалізації.

  Роздруківка каталогів від нашої компанії передбачає широкий асортимент всередині даної послуги.

  У нас ви можете замовити:

  • каталоги європейського зразка;
  • каталоги формату А4 і А5;
  • каталоги з використанням паперу-глянцю, а також матового, офсетного або ексклюзивного паперу;
  • варіанти з ламінуванням сторінок або обкладинки;
  • екземпляри різної товщини;
  • найменування з різними типами кріплення сторінок;
  • каталоги з декоративними елементами у вигляді тиснення або вирубки;
  • каталоги в упаковці і з додатковою фурнітурою.

  Ми також враховуємо всі ваші побажання за типом друку, який слід використовувати. Ви вибираєте щільність паперу, загальний стиль каталогу і кількість смуг на сторінках.

  Ми використовуємо цифрову роздруківку поліграфії, а, значить, вам гарантовані яскраві насичені кольори і чіткість всіх друкованих даних.

  Друк каталогів від компанії Bee Print – це ще й дуже швидко і економічно вигідно

  Наше сучасне обладнання здатне в мінімальний термін віддрукувати навіть дуже великий тираж. При цьому вартість у нас зберігається доступною для більшості клієнтів. Ми завжди пропонуємо вигідні компроміси. Якщо ви замовляєте тираж великого обсягу, то вартість кожного окремого каталогу буде меншою.

  Ми робимо роботу швидко і при цьому на максимально високому рівні. Ми використовуємо дорогі якісні фарби і відмінний папір. За рахунок цього ваші каталоги прекрасно служать, довго використовуються і не втрачають привабливості.

  Компанія Bee Print рада допомогти кожному клієнту створити яскравий імідж на ринку.

  0 0 голоса
  Рейтинг статті
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x