Друк фотографій

З винаходом фотографії в 19-му столітті друк зображень не втрачає популярності і до сих пір. Відображення пам'ятних моментів, дорогих людей і місць, де ви відмінно провели час - само собою зрозуміле явище. За допомогою фотодруку ваші спогади не залишаться на картах пам'яті фотоапаратів і телефонів.

Компанія Bee Print гарантує відмінну якість фотографій завдяки сучасному обладнанню і відповідальному підходу до справи наших співробітників. Друкуючи фотографії у нас Ви отримуєте:

 • Якісну передачу кольору і глибину зображення. Знімки не втрачають своїх властивостей через роки.
 • Чудова якість струменевого фотографічного друку Epson.
 • Допомога з вибором паперу і типу друку. Залежно від місця зберігання і цілей використання вам допоможуть визначитися з цими нюансами.
 • Друк будь-якого формату і тиражу. Ви отримаєте зображення будь-якого розміру за найбільш прийнятними цінами.

Ми працюємо дуже оперативно, що не ніяк не позначається на якості друкованої продукції - ми користуємося сучасним друкованим обладнанням найвищого класу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта робить співпрацю з нашою компанією продуктивною і приємною. Замовивши у нас фотодрук, ви отримаєте знімки високої якості за демократичними цінами, з урахуванням всіх ваших побажань і смаку.

Замовити онлайн Безкоштовна консультація

Ціни на послуги

Широкоформатне фото

Матеріал ФорматЦінаФорматЦіна
ФОТО на матовому папері 120-140 гр / м2А2 (420х594)52А1 (594х841)103
ФОТО на глянцевому папері 170-190 гр / м2А2 (420х594)90А1 (594х841)180
ФОТО на глянцевому папері 250 гр / м2А2 (420х594)102А1 (594х841)205
*Якщо Ви не знайшли цін на потрібну Вам продукцію, зверніться до наших менеджерів.

Наші переваги

Приклади робіт

Популярні послуги

Друк фотографій в Києві

Цифровий друк фотографій зараз актуальний і популярний. Потреби виникають найрізноманітніші. Для особистих цілей люди роздруковують фото близьких і друзів, а також чудових місць, де їм доводилося побувати. Для цілей реклами і просування багато виробників замовляють друк кольорових фото. Форматний друк фотографій в Києві з високою якістю – та послуга, з якою вам допоможе компанія Bee Print.

Фотодрук: основні переваги роботи з BEE-PRINT

Нашою головною перевагою є швидкість роботи, що не завдає шкоди якості. Виконання двох цих умов стало можливим завдяки наявності професійних співробітників і новітньої технологічної базі друкарського обладнання. Оцінити рівень і швидкість нашої роботи, а також приємно здивуватися цінами ви зможете, замовивши у нас друк фото в Києві.

Поговоримо докладніше про цю затребувану послугу. Компанія Bee Print пропонує друк продукції з фотоякістю, а саме – друк фото різного формату. Під фотоякістю мається на увазі насичена палітра, яка не спотворюється, потрапляючи на папір. Додамо до цього і максимальну чіткість одержуваного результату.

На озброєнні у нашої команди виступає техніка компанії Epson. Дана марка є негласним гарантом незрівнянно високої якості. Ми використовуємо розрізну якість 2880 x 1440 dpi, яка дозволяє максимально відобразити глибину і чистоту кольорової палітри кожного знімка.

З Bee Print ви можете замовити друк фотографій в Києві на носіях різних:

 • товщини;
 • щільності;
 • типу.

Як було сказано вище, ми працюємо з різними форматами. Ви можете вибрати стандартні фото (наприклад, 10 на 15), або замовити розміри А1, А2, А4, А5 і так далі. Папір пропонується таких видів:

 • лист без покриття;
 • лист з покриттям, матовий;
 • глянцевий папір, сатиновий;
 • самоклеюча плівка;
 • матове полотно;
 • сатинове полотно.

Ціну ми призначаємо відповідно до кількості відбитків в партії, яку ви замовили. Цей момент містить приховану знижку, адже чим більше замовлення, тим дешевше кожне окреме фото.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПОСЛУГИ ДРУКУ ФОТО У КИЄВІ, ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ СХЕМИ АБО КРЕСЛЕННЯ НА ПАПЕРІ БЕЗ ПОКРИТТЯ.

Компанія Bee Print не тільки роздрукує ваші фото, а й гарантує, що:

 • якість фарб не дозволить знімкам швидко вигоряти під дією сонячних променів;
 • згодом ваші фото не стануть мутніші.

Особливе значення перелічені переваги мають для фотографій в рекламних цілях. Такі знімки нерідко розміщені в громадських місцях і схильні до агресивного впливу навколишнього середовища.

Відзначимо той факт, що розмір замовленої вами партії фото практично не впливає на швидкість нашої роботи. Устаткування і налагоджена дружна робота колективу допомагають нам в найкоротші терміни виконувати велику кількість замовлень будь-якої складності.

За допомогою нашого порталу в Мережі ви зможете в будь-який момент вийти з нами на зв’язок і з’ясувати всі моменти, які вас цікавлять. Одним з головних стане розрахунок попередньої вартості. Якщо ви запросите таку інформацію, то будете знати, кошти в якому розмірі необхідно виділити.

Компанія Bee Print подарує вам найяскравіші фарби і допоможе втілити в реальність будь-яку поліграфічну задумку.

0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x