Настінний календар

Біг Смарт
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 90 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Біг Смарт +
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 103 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Перекидний А3
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 192 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Перекидний А4
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 123 грн.
Цена за ТИРАЖ:

Настінний календар: найпопулярніший формат для реклами

Практичний і корисний настінний календар вже давно є одним з кращих рекламних носіїв. Завдяки доступній вартості поліграфічної продукції і широкому вибору форматів календарів їх застосовують як елемент маркетингових кампаній багато великих брендів. Календарі настінні дарують діючим і потенційним клієнтам і партнерам, презентують на виставках і конференціях в якості роздаткового рекламного матеріалу, використовують в поштових розсилках.

Висока функціональність настінних календарів (а вони дійсно корисні, адже об’єднують в собі і рекламну інформацію, і календарну сітку) робить їх оптимальним носієм будь – якої інформації про компанію-назви, логотипу, контактних даних, інформації про послуги і товари та ін.

Замовити настінні календарі можна в різних варіантах виконання:

  • постер – на одному аркуші розміщена і інформація про компанію, і вся календарна сітка;
  • перекидний календар, в якому кожному місяцю виділена окрема сторінка;
  • квартальний календар, що має на увазі огляд відразу на три місяці року.

Чим більше листів в календарі-тим більше рекламна площа. Для розміщення великого обсягу інформації про бренд можна замовити виготовлення настінних календарів у форматі квартального або перекидного помісячного типу.

Як купити якісні настінні календарі для рекламної кампанії

Ви вже прийняли рішення включити настінні календарі в перелік елементів маркетингової кампанії? Значить, пора зробити замовлення на друк продукції в компанії Bee-Print. Ми використовуємо новітнє друкарське обладнання, завдяки чому будь-який тираж буде виготовлений в найкоротші терміни і в максимально хорошій якості.

Після узгодження макета майбутнього календаря з нашим дизайнером або його створення, продукція відправляється в друк.

Яким може бути ваш календар? Для друку ми використовуємо папір високої якості. Це можуть бути матові або глянцеві листи різної щільності. Зображення на календарі наноситься офсетним або цифровим способом із застосуванням стійких сучасних чорнила. Сам календар може бути виконаний у форматі постера або декількох листів, скріплених пружиною. Розмір, форма, тип підкладки (як правило – з картону або пластику) можуть бути різними – вибирайте на свій смак.

Виготовлення календарів настінних можна замовити онлайн

Друк настінних календарів-одна з послуг, які ми надаємо на високому професійному рівні. Завдяки високій якості використовуваних в друкарні витратних матеріалів, сучасному друкованому обладнанню і великому досвіду наших співробітників Ви отримуєте продукцію відмінної якості, повністю відповідну узгодженому з менеджером макету в потрібній кількості примірників. Причому, вартість готової поліграфії буде істотно нижче, ніж ви очікуєте. Ознайомитися з цінами на друк легко на сайті або зателефонувавши нам для уточнення деталей.

Як замовити друк настінного календаря? Подумайте, який принт і дизайн календарної сітки ви хотіли б бачити і зв’яжіться з нами онлайн. Інтернет-сервіс дозволить скоротити час витрачається на обговорення моделі календаря, підготовчі роботи та отримання замовлення. Зробити заявку на друк можна з будь – якої точки України-готову продукцію ми відправимо вам службою доставки.

Календар настінний за найкращою ціною-оптимальна пропозиція для розміщення реклами. Така поліграфія стане корисним подарунком колегам, друзям, родичам, партнерам і клієнтам. Піднесіть календарі одержувачам до будь-якої дати-урочистого заходу, маркетингової кампанії або просто так, без приводу щоб порадувати адресатів і поширити інформацію про себе.