Календар квартальний

Стандарт
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 121 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Бізнес
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 148 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Стандарт +
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 130 грн.
Цена за ТИРАЖ:

Календар квартальний: популярне рішення для офісу

Квартальні календарі на замовлення-популярний офісний продукт, широко використовуваний як співробітниками компанії для планування зустрічей, так і в якості презенту колегам, партнерам, клієнтам. Головна особливість такої продукції-розміщення календарної сітки поквартально таким чином, що одночасно видно відразу три місяці, а не один, як на звичайних настінних або настільних календарях. Таким чином, власник календаря може бачити відразу дати на весь квартал, що практично і зручно для складання квартальних планів та іншої офісної роботи.

Варіантів дизайнів квартальних календарів безліч. Календарна поліграфія може різнитися форматом і типом, зовнішнім виглядом, якістю підкладки і паперу самого календаря. Але всі види календариків об’єднують і загальні властивості:

  • великі, добре видимі навіть здалеку цифри;
  • наявність місця для розміщення будь-якої інформації в “шапці” календаря на кожному з блоків.

Полів для розміщення реклами може бути кілька (два, три) або одне. Також різниться кількість кріплень (пружин) від одного до декількох (наприклад, окремими пружинами можуть бути скріплені листи календаря на кожному з трьох блоків). Квартальний календар може бути виконаний і в формі постера, в такому випадку використовується лише одна пружина.

Друк квартального календаря при необхідності отримання великих тиражів продукції (від 500 примірників) виконується офсетним способом. Якщо необхідно надрукувати малу кількість календарів або ж створити індивідуальний дизайн для окремих примірників-більш вигідного рішення, ніж цифровий друк, годі й шукати. Яка інформація може бути розміщена на рекламних полях квартального календаря? Немає будь-яких особливих вимог до змісту рекламної частини. Як правило, ця зона віддається під нанесення логотипу і назви компанії, контактних даних, основних відомостей про роботу, послуги, що надаються або товари. В якості реклами може бути нанесений текст або зображення, короткі повідомлення або більш детальна інформація. Від наповнення і зовнішнього вигляду виробу буде залежати і вартість квартального календаря.

Виготовлення календарів квартальних за найкращою ціною

Красиві квартальні календарі-відмінний рекламний продукт. Друк такої продукції нерідко замовляють для просування фірми і бренду. Календарі презентують колегам, партнерам, потенційним клієнтам, завдяки чому пам’ять про вашу компанію залишається у них на весь рік. Такий вибір елемента маркетингової кампанії обумовлений декількома факторами:

  • доступна ціна поліграфії в компанії Bee-Print;
  • практичність подарунка – його точно не відправлять у сміттєвий кошик;
  • широкий діапазон варіантів дизайну і велика рекламна площа на продукції.

Календар може і не нести на собі великий обсяг інформації. Досить часто квартальні календарі замовляють з мінімумом інформації, наприклад, із зображенням рідного міста і номерами телефону компанії.

Календарі настінні та настільні квартальні замовити дуже легко. Для цього не доведеться відвідувати друкарню і витрачати час на очікування зустрічі з дизайнером.

Квартальний календар: як замовити друк продукції

Квартальний календар в Bee-Print-це просте замовлення і оперативний друк. Зв’язатися з друкарнею ви можете онлайн, відправивши нам запит через форму на сайті або написавши на електронну пошту. У зручному форматі зв’язку з дизайнером не важко буде узгодити макет (відправте готовий ескіз у файлі нам на пошту) або скласти новий дизайн. Ми допоможемо підібрати оптимальний формат розміщення дат, реклами та іншої інформації для того, щоб готовий календар був унікальним, інформативним, ефективним засобом просування.

Замовлення онлайн календарів у форматі квартальних блоків дозволить вам скоротити витрати як грошей, так і часу. Дізнайтеся вартість роботи в прайс-листі на сайті або зателефонувавши нам.