Календар – планінг

Планінг А3
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 167 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Планінг А4
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 123 грн.
Цена за ТИРАЖ:

Календар планінг: для комфортної роботи та ефективної реклами

Календар-планінг-новинка, що об’єднує в собі функції календаря, щоденника, перекидної книжки для записів. Це відмінний подарунок колегам і друзям, які звикли дбайливо ставитися до свого часу і складати плани наперед.

Дизайн календарів-планінгів може бути будь-яким, як і їх розміри і форма, але є і загальні риси, що об’єднують цей вид поліграфічної продукції:

  • конструкція включає в себе блок з календарною сіткою;
  • є зона для записів;
  • є місце для розміщення рекламної інформації.

Календар-блокнот допоможе одночасно відстежувати дати і планувати свої справи наперед. Зручний формат щоденника можна розмістити на столі або на стіні, підібравши оптимальне для роботи з календарем місце.

Чому при виборі друкованої продукції варто виділити календарі для записів (планінги)? Причин замовити друк таких виробів кілька:

  • календар-корисна річ, яка точно не відправиться в сміттєвий кошик;
  • календарі-планінги можуть бути доповнені листами з клейкою смугою або закладками;
  • відривні листи календаря можна використовувати для написання записок;
  • великий вибір форм, розмірів, варіантів оформлення.

Замовляючи виготовлення календаря планінга, ви можете сповна проявити свою фантазію. Наприклад, при розробці формату і виду виробу (Настінний, настільний, відривний, перекидний), при підборі корпоративної символіки для нанесення, виборі колірної гами оформлення.

Яким створити календар? У друкарні Bee-Print реалізують будь-які ваші ідеї. Якщо мета-виготовити зручний багатофункціональний блокнот для записів з функцією календаря – замовте виріб з відривними листами – на них зручно записувати різноманітні завдання. Для планування важливих справ і позначки подій замовте календар-планінг із закладками.

Перекидний календар для записів можна використовувати не тільки в рекламних цілях, завдавши на нього логотип компанії, контакти та інформацію про неї. Така поліграфічна продукція-прекрасний подарунок рідним і близьким людям, адже дизайнер може створити календар з фотографіями, виділеними датами важливих подій і моментів життя одержувача.

Календар планінг настінний: як замовити розробку і друк

Як замовити створення календаря з місцем під записи? Зверніться в студію поліграфії Bee-Print (залиште заявку на сайті онлайн або зателефонуйте нам). Після обговорення деталей з дизайнером ми створимо макет вашого календаря, проведемо всю необхідну додрукарську підготовку і відправимо продукцію друк. У найкоротші терміни ви отримаєте весь необхідний тираж планінгів в Києві або на пошті у Вашому місті.