Кишенькові календарі

Стандарт
Тираж:
50
100
150
200
300
Цена за 1 календарь: 5.90 грн.
Цена за ТИРАЖ:

Кишенькові календарі: особливості та сфера застосування продукції

Календарі-одне з найважливіших відкриттів людства. За допомогою календаря легко не загубитися в днях тижня, скласти зручний розклад на будь-який час вперед, планувати роботу і дозвілля. Календар-відмінне рішення для презентації бізнесу, адже паперові носії якнайкраще підходять для розміщення на них будь-якої рекламної інформації.

Маленькі календарі кишенькового формату-продукція, що зовні нагадує візитки, але несе на собі найкориснішу інформацію: дні тижня, складений в тижні, місяці, рік. Невеликий розмір календарика дозволяє без проблем завжди носити його з собою в гаманці або в сумочці. Звичайно, сьогодні на зміну друкарським продуктам прийшли зручні багатофункціональні електронні календарі, які є частиною програми будь-якого смартфона. Але і паперова продукція не втратила своєї актуальності.

Кишеньковий календар: особливості друку

Як надрукувати кишенькові календарі? Найпростіший спосіб-звернутися в компанію, що спеціалізується на друку рекламної продукції. У друкарні працюють професійні дизайнери і майстри друку, здатні вирішити навіть найскладніші завдання.

Друк кишенькових календарів може бути здійснена за допомогою цифрового та офсетного друку. Але, так як подібна продукція в більшості випадків друкується масово, великим тиражем, то найбільш актуальним способом друку є офсет. Цифровий друк використовується найчастіше для створення невеликої партії персоналізованих календариків, наприклад, спеціально для будь-якого заходу або під окрему кампанію.

Кишеньковий календар на замовлення може бути виконаний в будь-якому зручному для клієнта дизайні. Після попереднього створення макета з урахуванням всіх тонкощів і нюансів, побажань і вимог до продукції замовника, проводиться узгодження готового продукту і тільки після цього макет відправляється в друк. Термін виконання роботи, як і її вартість, безпосередньо залежать від матеріалу, обсягу замовлення і обраного дизайну.

Який календар можна замовити? Це може бути поліграфія різної якості – з матовою або глянцевою поверхнею, кольоровий або чорно-білий друк, з використанням сучасних креативних дизайнерських рішень або лаконічний прямокутник. Вибір дизайну-завдання клієнта. Але при необхідності дизайнер Bee-Print запропонує готові варіанти макетів на вибір з можливістю зміни деяких елементів.

Де використовуються кишенькові календарики

Календарі кишенькові, як уже згадувалося-відмінний рекламний носій і виготовлення його має масу переваг:

  • низька вартість;
  • широкий діапазон дизайнів;
  • зручний формат;
  • висока швидкість виготовлення продукції.

Кишеньковий календар-максимально зручний для розміщення реклами виріб. На одній стороні маленької листівки з картону буде надрукований календар, а на іншій-розміщена вся необхідна інформація про компанію, включаючи слоган, емблему, логотип, контактні дані, основні продукти та послуги. Де використовувати таку продукцію?

Календарики, друк яких не займе багато часу, варто замовити для поширення інформації про новий або вже відбувся бренд. Завдяки доступній ціні продукції вона є недорогим роздатковим матеріалом. Календарі можна вкладати в конверти з листівками і брошурами, роздавати потенційним клієнтам під час презентації компанії (або вкладати їх в продукцію), на конференціях і семінарах роздавати партнерам, колегам. Це недороге мініатюрне Доповнення до корпоративних подарунків, презентів новим клієнтам. Календарик, ручка з логотипом, блокнот – вже готовий комплект для розміщення на стендах, столах учасників ділових переговорів, нетворкінгів.

Виготовлення якісних календарів кишенькового формату-одна з послуг, що надаються поліграфічною компанією Bee-Print. Ви платите копійки, а отримуєте – інформативний рекламний продукт високої якості.