Настільні календарі

Будиночок горизонтальний
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 23 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Будиночок вертикальний
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 23 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Будиночок перекидний
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 130 грн.
Цена за ТИРАЖ:
Будиночок перекидний вертикальний
Тираж:
10
30
50
100
150
Цена за 1 календарь: 96 грн.
Цена за ТИРАЖ:

Настільні календарі: практичний вибір рекламного носія

Друкарня Bee-Print пропонує замовити друк настільних календарів-популярного рекламного носія, який можна використовувати для поширення інформації про бренд серед потенційних клієнтів і партнерів.

Настільні календарі найчастіше виготовляють у формі будиночка-стійкою і зручною для експлуатації конструкції з картону і паперу. В якості підкладки може виступати не тільки картон, але і пластик, металізований картон, дизайнерський папір.

Настільний календар-будиночок має зручну перекидну систему-листок з закінченим місяців досить просто перекинути на задню частину календаря, не відриваючи, що скорочує кількість сміття і спрощує поводження з виробом.

Конструкції з перекидним блоком на пружині дозволяють наносити друк як з одного боку листків, так і зі зворотного, завдяки чому рекламна площа значно збільшується.

Для друку настільних календарів застосовують офсетну і цифрову технології. А для оформлення календаря можуть бути застосовані набагато більше способів, в тому числі:

 • ламінування;
 • шовкографія;
 • фігурна вирубка і різання;
 • нанесення штампів;
 • кашировка і металізація обкладинки;
 • тиснення;
 • друк додатковими кольорами та ін.

Завдяки широкому вибору методів для оформлення календарів можна створити дійсно унікальну продукцію. Розміщення на ній реклами, інформації про бренд, контактних даних, логотипу, що запам’ятовується – відмінне рішення для донесення інформації до самих різних груп людей. Досить надрукувати календарі в потрібному тиражі і поширити їх серед представників цільової аудиторії.

Красиві фірмові настільні перекидні календарі-це висока якість продукції і доступна вартість її виготовлення і друку. Над розробкою макета працюють кращі фахівці Bee-Print, завдяки чому ви побачите ескіз і макет продукції, повністю відповідний вашим вимогам. Навіть самі нестандартні ідеї ми реалізуємо із задоволенням!

Сервіс онлайн друку настільних календарів в Києві

Настільні календарі, виготовлення яких не займе багато часу, можуть мати будь-який вигляд в залежності від ваших уподобань і мети маркетингової кампанії. Виберіть відповідний ідеї дизайн, підберіть колірну гамму і текстуру, розмір календаря, його форму. Ми допоможемо розробити максимально зручний, красивий і ефективний інструмент для просування вашої фірми.

Перед тим, як відправити календарі в друк, наші співробітники виконують комплексну додрукарську підготовку:

 • розробку концепції дизайну;
 • внесення правок;
 • при необхідності – коригування макета;
 • кольоропробу;
 • підготовку монтажних спусків;
 • висновок друкованих форм.

Завдяки уважному підходу до кожного етапу виробництва календарів готовий результат повністю відповідає очікуванням клієнта.

Зробити замовлення в Bee-Print можна онлайн. Для виготовлення календарів настільного типу не доведеться витрачати час на відвідування студії поліграфії і очікування в черзі. Просто залиште заявку на сайті і ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей і узгодження термінів виконання роботи.